📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
4
4
🟢 Las Vegas Lights 🟡 Равенства New Mexico United 🔴
Дата Мач Резултат
10.05.2026 New Mexico United - Las Vegas Lights 3 : 1
17.08.2025 New Mexico United - Las Vegas Lights 2 : 2
16.03.2025 Las Vegas Lights - New Mexico United 2 : 3
10.11.2024 New Mexico United - Las Vegas Lights 0 : 1
01.08.2024 New Mexico United - Las Vegas Lights 1 : 2
05.05.2024 Las Vegas Lights - New Mexico United 1 : 2
31.08.2023 New Mexico United - Las Vegas Lights 3 : 3
05.07.2023 Las Vegas Lights - New Mexico United 2 : 2
01.10.2022 Las Vegas Lights - New Mexico United 0 : 0
13.03.2022 New Mexico United - Las Vegas Lights 2 : 0

🗓 Последни мачове: Las Vegas Lights

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Las Vegas Lights - Charleston Battery 0 - 2 L
22.08.2026 Lexington - Las Vegas Lights 2 - 0 L
16.08.2026 Las Vegas Lights - Brooklyn 2 - 1 W
08.08.2026 Miami FC - Las Vegas Lights 0 - 1 W
06.08.2026 Las Vegas Lights - Oakland Roots 0 - 0 D

📆 Последни мачове: New Mexico United

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 New Mexico United - San Antonio 1 - 2 L
27.08.2026 New Mexico United - Lexington 2 - 1 W
22.08.2026 Loudoun United - New Mexico United 0 - 0 D
16.08.2026 New Mexico United - FC Tulsa 1 - 0 W
09.08.2026 Monterey Bay - New Mexico United 2 - 5 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Las Vegas Lights и New Mexico United е насрочена за 06.09.2026 02:30 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Las Vegas Lights е на позиция 9 с 29 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:27. Записаната форма е LLWWD. New Mexico United е на позиция 2 с 37 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 20:15. Записаната форма е LWDWW.

Последни резултати

Las Vegas Lights има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDDWWWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. New Mexico United има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWWWWWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Las Vegas Lights има 2 победи, равенствата са 4, а New Mexico United има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Las Vegas Lights -0.75 / New Mexico United +0.75 подкрепя Las Vegas Lights със средна промяна 5.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Las Vegas Lights като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 25.0%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие). Дисциплинарният профил на New Mexico United като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.20 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 20.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:09 · Заключен: 2026-09-06 04:10:21

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Las Vegas Lights и New Mexico United завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Las Vegas Lights като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Las Vegas Lights получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на New Mexico United като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.6 жълти, 0.2 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой New Mexico United получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Las Vegas Lights с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 07:01:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.