Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.05.2026 | Sacramento Republic - Orange County SC | 3 : 2 |
| 03.11.2025 | Sacramento Republic - Orange County SC | 0 : 0 |
| 02.10.2025 | Sacramento Republic - Orange County SC | 2 : 1 |
| 29.06.2025 | Orange County SC - Sacramento Republic | 1 : 0 |
| 13.04.2025 | Orange County SC - Sacramento Republic | 2 : 1 |
| 21.04.2024 | Orange County SC - Sacramento Republic | 0 : 2 |
| 10.03.2024 | Sacramento Republic - Orange County SC | 2 : 2 |
| 27.08.2023 | Sacramento Republic - Orange County SC | 0 : 2 |
| 18.05.2023 | Orange County SC - Sacramento Republic | 1 : 0 |
| 18.09.2022 | Sacramento Republic - Orange County SC | 4 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Oakland Roots - Orange County SC | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Orange County SC - FC Tulsa | 1 - 5 | L |
| 16.08.2026 | Orange County SC - Louisville City | 2 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Orange County SC - Tampa Bay Rowdies | 0 - 3 | L |
| 02.08.2026 | Orange County SC - El Paso Locomotive | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Monterey Bay - Sacramento Republic | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Sacramento Republic - Phoenix Rising | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Sacramento Republic - Lexington | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Pittsburgh Riverhounds - Sacramento Republic | 0 - 0 | D |
| 06.08.2026 | FC Tulsa - Sacramento Republic | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Orange County SC и Sacramento Republic е насрочена за 06.09.2026 01:00 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Orange County SC е на позиция 3 с 35 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 29:19. Записаната форма е DLLLW. Sacramento Republic е на позиция 6 с 32 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:16. Записаната форма е DDWDL.
Orange County SC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWWLDDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Sacramento Republic има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDLWWDLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Orange County SC има 4 победи, равенствата са 2, а Sacramento Republic има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Orange County SC 0 / Sacramento Republic 0 подкрепя Orange County SC със средна промяна 3.48 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Orange County SC като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 22 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sacramento Republic като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 20 завършени мача (60.0% покритие).
Срещата между Orange County SC и Sacramento Republic завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Orange County SC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.48 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.