📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W L
1
🏟
✔ Краен резултат
1
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 Rhode Island 🟡 Равенства Louisville City 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 Louisville City - Rhode Island 4 : 2
06.09.2025 Rhode Island - Louisville City 0 : 1
12.06.2025 Louisville City - Rhode Island 2 : 1
10.11.2024 Louisville City - Rhode Island 0 : 3
23.06.2024 Louisville City - Rhode Island 2 : 5
25.05.2024 Rhode Island - Louisville City 0 : 0

🗓 Последни мачове: Rhode Island

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Rhode Island - Louisville City 1 - 1 D
30.08.2026 FC Tulsa - Rhode Island 1 - 0 L
22.08.2026 Rhode Island - Monterey Bay 3 - 1 W
15.08.2026 Tampa Bay Rowdies - Rhode Island 2 - 0 L
08.08.2026 Rhode Island - Colorado Springs 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Louisville City

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Rhode Island - Louisville City 1 - 1 D
30.08.2026 Louisville City - Detroit City 0 - 0 D
23.08.2026 Indy Eleven - Louisville City 2 - 1 L
16.08.2026 Orange County SC - Louisville City 2 - 3 W
12.08.2026 Tampa Bay Rowdies - Louisville City 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rhode Island и Louisville City е насрочена за 05.09.2026 23:30 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Rhode Island е на позиция 7 с 28 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е LWLWL. Louisville City е на позиция 5 с 32 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 32:31. Записаната форма е DLWDL.

Последни резултати

Rhode Island има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLWWDLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Louisville City има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDDLWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Rhode Island има 2 победи, равенствата са 1, а Louisville City има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Rhode Island -0.5 / Louisville City +0.5 подкрепя Louisville City със средна промяна 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Rhode Island като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.57 жълти, 0.00 червени и 3.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 85.7%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 18 завършени мача (72.2% покритие). Дисциплинарният профил на Louisville City като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.00 червени и 1.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:05 · Заключен: 2026-09-06 01:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rhode Island и Louisville City завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Rhode Island като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3.57 жълти, 0 червени и 3.57 общо картона на мач. В този двубой Rhode Island получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Louisville City като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0 червени и 1.57 общо картона на мач. В този двубой Louisville City получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Louisville City с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 04:02:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.