📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L D W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W W L L W

🔁 Директни срещи

1
4
5
🟢 San Antonio 🟡 Равенства FC Tulsa 🔴
Дата Мач Резултат
07.06.2026 FC Tulsa - San Antonio 1 : 2
02.04.2026 San Antonio - FC Tulsa 0 : 1
15.03.2026 FC Tulsa - San Antonio 0 : 0
14.02.2026 FC Tulsa - San Antonio 0 : 0
12.10.2025 FC Tulsa - San Antonio 2 : 0
29.05.2025 San Antonio - FC Tulsa 1 : 1
04.08.2024 San Antonio - FC Tulsa 1 : 3
09.06.2024 FC Tulsa - San Antonio 2 : 1
04.09.2023 FC Tulsa - San Antonio 2 : 1
18.02.2023 San Antonio - FC Tulsa 1 : 1

🗓 Последни мачове: San Antonio

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 New Mexico United - San Antonio 1 - 2 W
23.08.2026 San Antonio - Oakland Roots 0 - 1 L
16.08.2026 San Antonio - El Paso Locomotive 0 - 3 L
13.08.2026 San Antonio - Miami FC 2 - 1 W
09.08.2026 Louisville City - San Antonio 1 - 1 D

📆 Последни мачове: FC Tulsa

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Tulsa - Rhode Island 1 - 0 W
23.08.2026 Orange County SC - FC Tulsa 1 - 5 W
16.08.2026 New Mexico United - FC Tulsa 1 - 0 L
09.08.2026 FC Tulsa - Detroit City 0 - 1 L
06.08.2026 FC Tulsa - Sacramento Republic 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Antonio и FC Tulsa е насрочена за 06.09.2026 00:30 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Antonio е на позиция 5 с 35 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е WLLDW. FC Tulsa е на позиция 4 с 35 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 20:16. Записаната форма е WWLLW.

Последни резултати

San Antonio има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDWWLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Tulsa има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWWDWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи San Antonio има 1 победи, равенствата са 4, а FC Tulsa има 5 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Antonio -0.75 / FC Tulsa +0.75 подкрепя FC Tulsa със средна промяна 2.31 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Antonio като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.40 жълти, 0.60 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 80.0%, 40.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие). Дисциплинарният профил на FC Tulsa като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.83 жълти, 0.00 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 21 завършени мача (61.9% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:07 · Заключен: 2026-09-06 02:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Antonio и FC Tulsa завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Tulsa с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.31 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 06:02:27
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.