Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sporting JAX - Lexington | 3 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Brooklyn - Sporting JAX | 4 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Birmingham Legion - Sporting JAX | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Sporting JAX - Indy Eleven | 0 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Sacramento Republic - Sporting JAX | 5 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sporting JAX - Lexington | 3 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Lexington - Colorado Springs | 0 - 1 | L |
| 27.08.2026 | New Mexico United - Lexington | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Lexington - Las Vegas Lights | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Sacramento Republic - Lexington | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Sporting JAX и Lexington е насрочена за 05.09.2026 23:00 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sporting JAX е на позиция 13 с 11 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 5 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 23:51. Записаната форма е LWLLL. Lexington е на позиция 8 с 31 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:22. Записаната форма е LLWLW.
Sporting JAX има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDWDLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Lexington има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWDWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Sporting JAX чрез Home +0.5. По-новото нормализирано движение за двойката Sporting JAX -0.25 / Lexington +0.25 подкрепя Lexington със средна промяна 8.15 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Sporting JAX като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на Lexington като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.83 жълти, 0.17 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).
Срещата между Sporting JAX и Lexington завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sporting JAX като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Sporting JAX получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lexington като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.83 жълти, 0.17 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Lexington получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.