📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L L L
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Tampa Bay Rowdies 🟡 Равенства Brooklyn 🔴
Дата Мач Резултат
20.06.2026 Brooklyn - Tampa Bay Rowdies 0 : 2

🗓 Последни мачове: Tampa Bay Rowdies

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Tampa Bay Rowdies - Brooklyn 2 - 0 W
29.08.2026 Pittsburgh Riverhounds - Tampa Bay Rowdies 0 - 0 D
22.08.2026 Detroit City - Tampa Bay Rowdies 1 - 0 L
15.08.2026 Tampa Bay Rowdies - Rhode Island 2 - 0 W
12.08.2026 Tampa Bay Rowdies - Louisville City 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Brooklyn

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Tampa Bay Rowdies - Brooklyn 2 - 0 L
29.08.2026 Brooklyn - Sporting JAX 4 - 1 W
22.08.2026 Brooklyn - Pittsburgh Riverhounds 0 - 1 L
16.08.2026 Las Vegas Lights - Brooklyn 2 - 1 L
08.08.2026 Brooklyn - Birmingham Legion -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Tampa Bay Rowdies и Brooklyn е насрочена за 05.09.2026 23:30 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Tampa Bay Rowdies е на позиция 1 с 45 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 33:19. Записаната форма е DLWWW. Brooklyn е на позиция 12 с 16 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 17:32. Записаната форма е WLLLL.

Последни резултати

Tampa Bay Rowdies има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDWWWDWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Brooklyn има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLDDWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Tampa Bay Rowdies има 1 победи, равенствата са 0, а Brooklyn има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Tampa Bay Rowdies с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 68.03%, 19.05% и 12.93%. Разликата в моделния momentum е 55.10 пункта в полза на Tampa Bay Rowdies. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.52%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Tampa Bay Rowdies като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие). Дисциплинарният профил на Brooklyn като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.43 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 42.9%. Данните за сезона са налични за 10 от 16 завършени мача (62.5% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:05 · Заключен: 2026-09-06 01:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Tampa Bay Rowdies и Brooklyn завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Tampa Bay Rowdies като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Tampa Bay Rowdies получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Brooklyn като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.43 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Brooklyn получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 42.9% от мачовете.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 04:02:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.