Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.06.2026 | Richmond Kickers - Fort Wayne | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Fort Wayne - Richmond Kickers | 2 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Portland Hearts of Pine - Fort Wayne | 1 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Fort Wayne - Chattanooga Red Wolves | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Alta - Fort Wayne | 3 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Fort Wayne - Union Omaha | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Fort Wayne - Richmond Kickers | 2 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Richmond Kickers - Forward Madison | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Richmond Kickers - Portland Hearts of Pine | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Union Omaha - Richmond Kickers | 5 - 1 | L |
| 05.08.2026 | Richmond Kickers - NY Cosmos | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Fort Wayne и Richmond Kickers е насрочена за 02.09.2026 23:30 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fort Wayne е на позиция 10 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е LLLLW. Richmond Kickers е на позиция 16 с 19 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 18:35. Записаната форма е DLWWL.
Fort Wayne има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLWLLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Richmond Kickers има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWWLLLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи Fort Wayne има 1 победи, равенствата са 0, а Richmond Kickers има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Fort Wayne с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.67%, 21.38% и 17.96%. Разликата в моделния momentum е 42.71 пункта в полза на Fort Wayne. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.21%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Fort Wayne 0 / Richmond Kickers 0 подкрепя Fort Wayne със средна промяна 1.40 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.64% при 1100 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Fort Wayne като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.13 червени и 3.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 37.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на Richmond Kickers като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.57 жълти, 0.00 червени и 3.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 71.4%, 57.1% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие).
Срещата между Fort Wayne и Richmond Kickers завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fort Wayne като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 3 жълти, 0.13 червени и 3.13 общо картона на мач. В този двубой Fort Wayne получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Richmond Kickers като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.57 жълти, 0 червени и 3.57 общо картона на мач. В този двубой Richmond Kickers получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fort Wayne с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.4 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.