Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | One Knoxville - Forward Madison | 1 : 2 |
| 10.08.2025 | Forward Madison - One Knoxville | 2 : 2 |
| 28.06.2025 | Forward Madison - One Knoxville | 1 : 0 |
| 09.05.2025 | One Knoxville - Forward Madison | 1 : 1 |
| 19.10.2024 | Forward Madison - One Knoxville | 0 : 0 |
| 01.10.2024 | One Knoxville - Forward Madison | 1 : 1 |
| 29.06.2024 | One Knoxville - Forward Madison | 2 : 0 |
| 25.05.2024 | Forward Madison - One Knoxville | 1 : 0 |
| 10.09.2023 | Forward Madison - One Knoxville | 0 : 0 |
| 13.08.2023 | Forward Madison - One Knoxville | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Richmond Kickers - Forward Madison | 1 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Forward Madison - Charlotte Independence | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Portland Hearts of Pine - Forward Madison | 1 - 2 | W |
| 13.08.2026 | Forward Madison - Greenville Triumph | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Boise - Forward Madison | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | One Knoxville - Boise | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | One Knoxville - Portland Hearts of Pine | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Greenville Triumph - One Knoxville | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | One Knoxville - Sarasota Paradise | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Charlotte Independence - One Knoxville | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между Forward Madison и One Knoxville е насрочена за 03.09.2026 00:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Forward Madison е на позиция 3 с 40 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 36:17. Записаната форма е DWDLW. One Knoxville е на позиция 4 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:20. Записаната форма е DDDWL.
Forward Madison има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDLWWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. One Knoxville има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWLLLWDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Forward Madison има 3 победи, равенствата са 5, а One Knoxville има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 11.80, оценка 85/100, успеваемост на групата 85% при 120 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Forward Madison като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 70.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на One Knoxville като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 42.9%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 16 завършени мача (87.5% покритие).
Срещата между Forward Madison и One Knoxville завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Forward Madison като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Forward Madison получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 70%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на One Knoxville като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой One Knoxville получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11.8. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.