Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.05.2026 | Sarasota Paradise - NY Cosmos | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | NY Cosmos - Sarasota Paradise | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Union Omaha - NY Cosmos | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Chattanooga Red Wolves - NY Cosmos | 3 - 3 | D |
| 20.08.2026 | Corpus Christi - NY Cosmos | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | NY Cosmos - Alta | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | NY Cosmos - Sarasota Paradise | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Union Omaha - Sarasota Paradise | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Sarasota Paradise - Chattanooga Red Wolves | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Charlotte Independence - Sarasota Paradise | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | One Knoxville - Sarasota Paradise | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между NY Cosmos и Sarasota Paradise е насрочена за 02.09.2026 23:30 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
NY Cosmos е на позиция 17 с 18 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 18:40. Записаната форма е DWWLL. Sarasota Paradise е на позиция 14 с 22 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 17:28. Записаната форма е DWLLD.
NY Cosmos има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWLLLDDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Sarasota Paradise има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLDDLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи NY Cosmos има 0 победи, равенствата са 0, а Sarasota Paradise има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка NY Cosmos 0 / Sarasota Paradise 0 подкрепя NY Cosmos със средна промяна 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 13.70, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.23% при 88 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения).
Дисциплинарният профил на NY Cosmos като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.00 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 20 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sarasota Paradise като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.11 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие).
Срещата между NY Cosmos и Sarasota Paradise завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на NY Cosmos като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой NY Cosmos получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sarasota Paradise като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0.11 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Sarasota Paradise получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше NY Cosmos с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13.7. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.