Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.07.2026 | Chattanooga Red Wolves - Westchester SC | 2 : 0 |
| 25.10.2025 | Chattanooga Red Wolves - Westchester SC | 2 : 1 |
| 01.08.2025 | Westchester SC - Chattanooga Red Wolves | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Westchester SC - Chattanooga Red Wolves | 0 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Westchester SC - Spokane Velocity | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Corpus Christi - Westchester SC | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Westchester SC - Naples | 3 - 2 | W |
| 02.08.2026 | Forward Madison - Westchester SC | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Westchester SC - Chattanooga Red Wolves | 0 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Chattanooga Red Wolves - Boise | 2 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Chattanooga Red Wolves - NY Cosmos | 3 - 3 | D |
| 19.08.2026 | Sarasota Paradise - Chattanooga Red Wolves | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Fort Wayne - Chattanooga Red Wolves | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Westchester SC и Chattanooga Red Wolves е насрочена за 02.09.2026 23:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Westchester SC е на позиция 12 с 23 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 28:27. Записаната форма е DWLDW. Chattanooga Red Wolves е на позиция 7 с 32 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 30:22. Записаната форма е DLWLL.
Westchester SC има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDWDLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Chattanooga Red Wolves има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLLWWWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Westchester SC има 0 победи, равенствата са 0, а Chattanooga Red Wolves има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Westchester SC -0.25 / Chattanooga Red Wolves +0.25 подкрепя Chattanooga Red Wolves със средна промяна 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Westchester SC като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие). Дисциплинарният профил на Chattanooga Red Wolves като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие).
Срещата между Westchester SC и Chattanooga Red Wolves завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Westchester SC като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Westchester SC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chattanooga Red Wolves като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Chattanooga Red Wolves получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chattanooga Red Wolves с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.