📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
D D D W L
4
Жълти картони
3
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Alta 🟡 Равенства One Knoxville 🔴
Дата Мач Резултат
18.07.2026 One Knoxville - Alta 1 : 1
14.09.2025 Alta - One Knoxville 1 : 2
16.07.2025 One Knoxville - Alta 3 : 1

🗓 Последни мачове: Alta

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Charlotte Independence - Alta 5 - 0 L
23.08.2026 Alta - Naples 1 - 2 L
15.08.2026 NY Cosmos - Alta 1 - 0 L
09.08.2026 Alta - Fort Wayne 3 - 0 W
05.08.2026 Naples - Alta 2 - 1 L

📆 Последни мачове: One Knoxville

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Forward Madison - One Knoxville 1 - 1 D
22.08.2026 One Knoxville - Boise 2 - 2 D
19.08.2026 One Knoxville - Portland Hearts of Pine 1 - 1 D
15.08.2026 Greenville Triumph - One Knoxville 1 - 1 D
08.08.2026 One Knoxville - Sarasota Paradise 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Alta и One Knoxville е насрочена за 06.09.2026 02:30 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Alta е на позиция 8 с 32 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 29:26. Записаната форма е LLWLL. One Knoxville е на позиция 4 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:20. Записаната форма е DDDWL.

Последни резултати

Alta има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLDWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. One Knoxville има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDWLLLWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Alta има 0 победи, равенствата са 1, а One Knoxville има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Alta като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 25 завършени мача (68.0% покритие). Дисциплинарният профил на One Knoxville като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:09 · Заключен: 2026-09-06 04:10:21

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Alta и One Knoxville завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 3 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Alta като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Alta получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.87 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на One Knoxville като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой One Knoxville получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 07:01:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.