Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.03.2026 | NY Cosmos - Fort Wayne | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Fort Wayne - NY Cosmos | 2 - 4 | L |
| 02.09.2026 | Fort Wayne - Richmond Kickers | 2 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Portland Hearts of Pine - Fort Wayne | 1 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Fort Wayne - Chattanooga Red Wolves | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Alta - Fort Wayne | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Fort Wayne - NY Cosmos | 2 - 4 | W |
| 02.09.2026 | NY Cosmos - Sarasota Paradise | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Union Omaha - NY Cosmos | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Chattanooga Red Wolves - NY Cosmos | 3 - 3 | D |
| 20.08.2026 | Corpus Christi - NY Cosmos | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Fort Wayne и NY Cosmos е насрочена за 05.09.2026 23:30 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fort Wayne е на позиция 10 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е LLLLW. NY Cosmos е на позиция 17 с 18 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 18:40. Записаната форма е DWWLL.
Fort Wayne има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLWLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. NY Cosmos има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWWLLLDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 1 директни срещи Fort Wayne има 0 победи, равенствата са 0, а NY Cosmos има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Fort Wayne като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.11 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие). Дисциплинарният профил на NY Cosmos като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.00 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).
Срещата между Fort Wayne и NY Cosmos завърши при резултат 2:4. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fort Wayne като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.11 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Fort Wayne получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на NY Cosmos като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой NY Cosmos получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 4 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.