Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.07.2026 | Forward Madison - Chattanooga Red Wolves | 5 : 2 |
| 11.10.2025 | Forward Madison - Chattanooga Red Wolves | 2 : 1 |
| 06.08.2025 | Chattanooga Red Wolves - Forward Madison | 2 : 1 |
| 31.05.2025 | Chattanooga Red Wolves - Forward Madison | 1 : 1 |
| 12.10.2024 | Forward Madison - Chattanooga Red Wolves | 2 : 1 |
| 07.09.2024 | Chattanooga Red Wolves - Forward Madison | 1 : 3 |
| 11.08.2024 | Forward Madison - Chattanooga Red Wolves | 2 : 1 |
| 08.06.2024 | Chattanooga Red Wolves - Forward Madison | 0 : 1 |
| 02.09.2023 | Chattanooga Red Wolves - Forward Madison | 3 : 1 |
| 10.08.2023 | Forward Madison - Chattanooga Red Wolves | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Union Omaha - Chattanooga Red Wolves | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | NY Cosmos - Chattanooga Red Wolves | 1 - 1 | D |
| 18.10.2026 | Spokane Velocity - Chattanooga Red Wolves | 1 - 0 | L |
| 07.10.2026 | One Knoxville - Chattanooga Red Wolves | 3 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Chattanooga Red Wolves - Corpus Christi | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Forward Madison - Spokane Velocity | 2 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Forward Madison - Union Omaha | 0 - 0 | D |
| 17.10.2026 | Forward Madison - Portland Hearts of Pine | 2 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Westchester SC - Forward Madison | 3 - 2 | L |
| 03.10.2026 | Fort Wayne - Forward Madison | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Chattanooga Red Wolves и Forward Madison е насрочена за 16.09.2026 23:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chattanooga Red Wolves е на позиция 6 с 39 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 45:37. Записаната форма е DWWLD. Forward Madison е на позиция 3 с 48 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 47:25. Записаната форма е DWDWD.
Chattanooga Red Wolves има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDLWLLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Forward Madison има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDWDLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Chattanooga Red Wolves има 2 победи, равенствата са 1, а Forward Madison има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Chattanooga Red Wolves 0 / Forward Madison 0 подкрепя Forward Madison със средна промяна 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.23% при 101 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Chattanooga Red Wolves като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.10 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 50.0%, 30.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 24 завършени мача (79.2% покритие). Дисциплинарният профил на Forward Madison като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 87.5%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 25 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Chattanooga Red Wolves и Forward Madison завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chattanooga Red Wolves като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0.1 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Chattanooga Red Wolves получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Forward Madison като гост беше изчислен от 8 мача със средно 3 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Forward Madison получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 87.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Forward Madison с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.