Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.08.2026 | Richmond Kickers - NY Cosmos | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | NY Cosmos - Chattanooga Red Wolves | 1 - 1 | D |
| 21.10.2026 | NY Cosmos - Spokane Velocity | 3 - 3 | D |
| 17.10.2026 | NY Cosmos - One Knoxville | 0 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Charlotte Independence - NY Cosmos | 3 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Naples - NY Cosmos | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Richmond Kickers - Greenville Triumph | 0 - 1 | L |
| 17.10.2026 | Richmond Kickers - Corpus Christi | 5 - 1 | W |
| 10.10.2026 | Sarasota Paradise - Richmond Kickers | 3 - 2 | L |
| 07.10.2026 | Naples - Richmond Kickers | 2 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Richmond Kickers - One Knoxville | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между NY Cosmos и Richmond Kickers е насрочена за 26.09.2026 23:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
NY Cosmos е на позиция 16 с 22 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 16 загуби. Головата разлика е 32:52. Записаната форма е LLWLD. Richmond Kickers е на позиция 17 с 20 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 16 загуби. Головата разлика е 25:53. Записаната форма е LLDLL.
NY Cosmos има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDDWWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Richmond Kickers има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLDLWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи NY Cosmos има 0 победи, равенствата са 0, а Richmond Kickers има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на NY Cosmos като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 26 завършени мача (69.2% покритие). Дисциплинарният профил на Richmond Kickers като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.44 жълти, 0.00 червени и 3.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 66.7%, 55.6% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 26 завършени мача (73.1% покритие).
Срещата между NY Cosmos и Richmond Kickers завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на NY Cosmos като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой NY Cosmos получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Richmond Kickers като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.44 жълти, 0 червени и 3.44 общо картона на мач. В този двубой Richmond Kickers получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.56 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.