Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.08.2026 | Fort Wayne - Union Omaha | 0 : 2 |
| 07.06.2026 | Union Omaha - Fort Wayne | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Union Omaha - Chattanooga Red Wolves | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | Forward Madison - Union Omaha | 0 - 0 | D |
| 17.10.2026 | Westchester SC - Union Omaha | 2 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Union Omaha - Fort Wayne | 0 - 1 | L |
| 26.09.2026 | Greenville Triumph - Union Omaha | 1 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Fort Wayne - Boise | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Fort Wayne - Sarasota Paradise | 1 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Union Omaha - Fort Wayne | 0 - 1 | W |
| 08.10.2026 | Corpus Christi - Fort Wayne | 1 - 3 | W |
| 03.10.2026 | Fort Wayne - Forward Madison | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Union Omaha и Fort Wayne е насрочена за 10.10.2026 21:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Union Omaha е на позиция 1 с 61 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 19 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 53:31. Записаната форма е WWWWW. Fort Wayne е на позиция 8 с 42 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 9 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 45:37. Записаната форма е WDDDL.
Union Omaha има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDLDWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Fort Wayne има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDLWLWWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 2 директни срещи Union Omaha има 2 победи, равенствата са 0, а Fort Wayne има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Union Omaha 0 / Fort Wayne 0 подкрепя Fort Wayne със средна промяна 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Union Omaha като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 25.0%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 29 завършени мача (75.9% покритие). Дисциплинарният профил на Fort Wayne като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.91 жълти, 0.09 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 81.8%, 18.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 24 от 29 завършени мача (82.8% покритие).
Срещата между Union Omaha и Fort Wayne завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Union Omaha като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Union Omaha получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Fort Wayne като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.91 жълти, 0.09 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Fort Wayne получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 81.8%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fort Wayne с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 5 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.