Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.08.2026 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 1 : 0 |
| 24.06.2026 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 1 : 0 |
| 09.08.2025 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 4 : 5 |
| 15.06.2025 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 1 : 0 |
| 05.04.2025 | Greenville Triumph - Charlotte Independence | 1 : 0 |
| 30.08.2024 | Greenville Triumph - Charlotte Independence | 0 : 1 |
| 10.08.2024 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 2 : 1 |
| 19.06.2024 | Greenville Triumph - Charlotte Independence | 2 : 0 |
| 12.04.2024 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 1 : 0 |
| 20.10.2023 | Charlotte Independence - Greenville Triumph | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Richmond Kickers - Greenville Triumph | 0 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Greenville Triumph - Charlotte Independence | 0 - 3 | L |
| 14.10.2026 | Greenville Triumph - Spokane Velocity | 4 - 3 | W |
| 11.10.2026 | Alta - Greenville Triumph | 2 - 2 | D |
| 03.10.2026 | Boise - Greenville Triumph | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Charlotte Independence - Naples | 5 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Portland Hearts of Pine - Charlotte Independence | 4 - 1 | L |
| 17.10.2026 | Greenville Triumph - Charlotte Independence | 0 - 3 | W |
| 10.10.2026 | Charlotte Independence - NY Cosmos | 3 - 0 | W |
| 03.10.2026 | Sarasota Paradise - Charlotte Independence | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между Greenville Triumph и Charlotte Independence е насрочена за 17.10.2026 23:00 в USL League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Greenville Triumph е на позиция 15 с 27 точки след 30 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 17 загуби. Головата разлика е 36:57. Записаната форма е WDLLL. Charlotte Independence е на позиция 1 с 63 точки след 30 мача. Сезонният баланс е 19 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 70:42. Записаната форма е WWDWD.
Greenville Triumph има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLLLLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Charlotte Independence има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDWLWWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Greenville Triumph има 3 победи, равенствата са 0, а Charlotte Independence има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.38).
Дисциплинарният профил на Greenville Triumph като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.08 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 25.0% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 30 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Charlotte Independence като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.90 жълти, 0.20 червени и 3.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 70.0%, 30.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 30 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Greenville Triumph и Charlotte Independence завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Greenville Triumph като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.25 жълти, 0.08 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Greenville Triumph получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Charlotte Independence като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.9 жълти, 0.2 червени и 3.1 общо картона на мач. В този двубой Charlotte Independence получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 70%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.38. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.