📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W D L
4
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
55%
45%
0
Очаквани голове (xG)
0
17
Общо удари
7
9
Точни удари
1
3
Неточни удари
3
7
Корнери
4
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
4
8
Удари в наказателното поле
4
9
Удари извън наказателното поле
3
5
Блокирани удари
3
3
Спасявания
5
17
Нарушения
11
86%
Точност на пасовете
84%
418
Точни пасове
340
488
Общо пасове
407
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

3
3
3
🟢 Gais 🟡 Равенства IF Brommapojkarna 🔴
Дата Мач Резултат
06.07.2026 IF Brommapojkarna - Gais 1 : 1
27.10.2025 IF Brommapojkarna - Gais 0 : 2
24.04.2025 Gais - IF Brommapojkarna 1 : 1
05.10.2024 IF Brommapojkarna - Gais 2 : 0
31.03.2024 Gais - IF Brommapojkarna 0 : 4
25.08.2019 Gais - IF Brommapojkarna 2 : 0
14.04.2019 IF Brommapojkarna - Gais 1 : 2
30.09.2017 Gais - IF Brommapojkarna 0 : 0
17.06.2017 IF Brommapojkarna - Gais 3 : 2

🗓 Последни мачове: Gais

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Husqvarna - Gais 0 - 7 W
23.08.2026 Hammarby FF - Gais 2 - 0 L
16.08.2026 Gais - Malmo FF 0 - 1 L
09.08.2026 Halmstad - Gais 0 - 2 W
30.07.2026 FC Nordsjaelland - Gais 6 - 0 L

📆 Последни мачове: IF Brommapojkarna

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Falu BS - IF Brommapojkarna 2 - 1 L
23.08.2026 IF Brommapojkarna - Degerfors IF 2 - 0 W
16.08.2026 IF Brommapojkarna - Orgryte IS 3 - 1 W
10.08.2026 Sirius - IF Brommapojkarna 2 - 2 D
02.08.2026 IF Brommapojkarna - Malmo FF 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gais и IF Brommapojkarna е насрочена за 31.08.2026 17:00 в Allsvenskan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gais е на позиция 10 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:15. Записаната форма е LLWDL. IF Brommapojkarna е на позиция 9 с 24 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 20:24. Записаната форма е WWDLD.

Последни резултати

Gais има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLDWLWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. IF Brommapojkarna има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDLDLLDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Gais има 3 победи, равенствата са 3, а IF Brommapojkarna има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.44. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Gais или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.20%, 25.03% и 18.77%. Разликата в моделния momentum е 37.43 пункта в полза на Gais. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.96%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gais -0.25 / IF Brommapojkarna +0.25 подкрепя IF Brommapojkarna със средна промяна 1.44 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.10% при 578 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gais като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 66.7%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на IF Brommapojkarna като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.22 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 33.3%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 01:06:01 · Заключен: 2026-08-31 18:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gais и IF Brommapojkarna завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.44 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gais като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Gais получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на IF Brommapojkarna като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0.22 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой IF Brommapojkarna получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше IF Brommapojkarna с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.44 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 21:21:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.