📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D W W
0
🏟 Studenternas IP , Uppsala
✔ Краен резултат
1
L W L W L
Владение на топката
52%
48%
0
Очаквани голове (xG)
0
13
Общо удари
15
1
Точни удари
6
8
Неточни удари
4
6
Корнери
4
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
4
Засади
0
8
Удари в наказателното поле
12
5
Удари извън наказателното поле
3
4
Блокирани удари
5
5
Спасявания
1
16
Нарушения
15
88%
Точност на пасовете
84%
396
Точни пасове
360
452
Общо пасове
427
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 Sirius 🟡 Равенства Malmo FF 🔴
Дата Мач Резултат
23.04.2026 Malmo FF - Sirius 2 : 3
05.10.2025 Sirius - Malmo FF 5 : 1
18.04.2025 Malmo FF - Sirius 1 : 1
27.07.2024 Malmo FF - Sirius 0 : 1
19.07.2024 Sirius - Malmo FF 3 : 4
28.08.2023 Sirius - Malmo FF 1 : 3
01.07.2023 Malmo FF - Sirius 3 : 0
07.08.2022 Sirius - Malmo FF 2 : 1
23.07.2022 Malmo FF - Sirius 3 : 1
30.10.2021 Sirius - Malmo FF 2 : 3

🗓 Последни мачове: Sirius

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Friska Viljor - Sirius 0 - 2 W
21.08.2026 Sirius - BK Hacken 0 - 3 L
15.08.2026 Mjallby AIF - Sirius 4 - 3 L
10.08.2026 Sirius - IF Brommapojkarna 2 - 2 D
03.08.2026 Halmstad - Sirius 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Malmo FF

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Lindo FF - Malmo FF 1 - 5 W
24.08.2026 Malmo FF - Djurgardens IF 0 - 3 L
16.08.2026 Gais - Malmo FF 0 - 1 W
09.08.2026 Malmo FF - Degerfors IF 1 - 2 L
02.08.2026 IF Brommapojkarna - Malmo FF 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sirius и Malmo FF е насрочена за 31.08.2026 17:00 в Allsvenskan. Посоченият стадион е Studenternas IP, Uppsala. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sirius е на позиция 1 с 42 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 42:17. Записаната форма е LLDWW. Malmo FF е на позиция 7 с 26 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 30:25. Записаната форма е LWLWL.

Последни резултати

Sirius има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWWWDD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Malmo FF има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLDWWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sirius има 4 победи, равенствата са 1, а Malmo FF има 5 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sirius -1.25 / Malmo FF +1.25 подкрепя Malmo FF със средна промяна 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.66% при 2067 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sirius като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 0.78 жълти, 0.11 червени и 0.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 22.2%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Malmo FF като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.00 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 01:15:03 · Заключен: 2026-08-31 18:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sirius и Malmo FF завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sirius като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 0.78 жълти, 0.11 червени и 0.89 общо картона на мач. В този двубой Sirius получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Malmo FF като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Malmo FF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Malmo FF с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 21:21:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.