Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.05.2026 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 2 : 0 |
| 14.03.2026 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 2 : 1 |
| 30.08.2025 | IF Brommapojkarna - IF Elfsborg | 3 : 0 |
| 15.05.2025 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 4 : 3 |
| 01.03.2025 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 1 : 1 |
| 01.09.2024 | IF Brommapojkarna - IF Elfsborg | 3 : 3 |
| 06.07.2024 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 3 : 0 |
| 08.10.2023 | IF Brommapojkarna - IF Elfsborg | 0 : 3 |
| 15.04.2023 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 5 : 0 |
| 05.11.2018 | IF Elfsborg - IF Brommapojkarna | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Gais - IF Brommapojkarna | 4 - 0 | L |
| 27.08.2026 | Falu BS - IF Brommapojkarna | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | IF Brommapojkarna - Degerfors IF | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | IF Brommapojkarna - Orgryte IS | 3 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Sirius - IF Brommapojkarna | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | IF Elfsborg - Degerfors IF | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | IFK Goteborg - IF Elfsborg | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Västra Frölunda - IF Elfsborg | 0 - 4 | W |
| 14.08.2026 | IF Elfsborg - Vasteras SK FK | 3 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Mjallby AIF - IF Elfsborg | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между IF Brommapojkarna и IF Elfsborg е насрочена за 06.09.2026 14:30 в Allsvenskan. Посоченият стадион е Grimsta IP, Stockholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IF Brommapojkarna е на позиция 10 с 24 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 20:24. Записаната форма е LWWDL. IF Elfsborg е на позиция 4 с 31 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 20:18. Записаната форма е WDWWW.
IF Brommapojkarna има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDLDLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. IF Elfsborg има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWLLLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи IF Brommapojkarna има 2 победи, равенствата са 2, а IF Elfsborg има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.48; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на IF Brommapojkarna като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.11 жълти, 0.00 червени и 1.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 55.6%, 33.3%, 11.1%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на IF Elfsborg като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.00 червени и 1.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 55.6%, 33.3%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между IF Brommapojkarna и IF Elfsborg завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.48. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IF Brommapojkarna като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.11 жълти, 0 червени и 1.11 общо картона на мач. В този двубой IF Brommapojkarna получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на IF Elfsborg като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0 червени и 1.78 общо картона на мач. В този двубой IF Elfsborg получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.