Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | Halmstad - Degerfors IF | 0 : 3 |
| 20.10.2025 | Degerfors IF - Halmstad | 0 : 1 |
| 30.03.2025 | Halmstad - Degerfors IF | 0 : 5 |
| 07.10.2023 | Halmstad - Degerfors IF | 0 : 0 |
| 08.04.2023 | Degerfors IF - Halmstad | 3 : 1 |
| 16.10.2021 | Degerfors IF - Halmstad | 2 : 1 |
| 23.05.2021 | Halmstad - Degerfors IF | 0 : 0 |
| 07.09.2020 | Halmstad - Degerfors IF | 1 : 4 |
| 29.08.2020 | Degerfors IF - Halmstad | 0 : 2 |
| 31.08.2019 | Degerfors IF - Halmstad | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | IF Elfsborg - Degerfors IF | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | IF Brommapojkarna - Degerfors IF | 2 - 0 | L |
| 19.08.2026 | IFK Östersund - Degerfors IF | 1 - 5 | W |
| 16.08.2026 | Degerfors IF - IFK Goteborg | 3 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Malmo FF - Degerfors IF | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Halmstad - Kalmar FF | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Skövde AIK - Halmstad | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Orgryte IS - Halmstad | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | BK Hacken - Halmstad | 1 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Halmstad - Gais | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Degerfors IF и Halmstad е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Allsvenskan. Посоченият стадион е Stora Valla, Degerfors. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Degerfors IF е на позиция 14 с 16 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 12:26. Записаната форма е LWWLL. Halmstad е на позиция 16 с 8 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 11:31. Записаната форма е DLLLD.
Degerfors IF има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Halmstad има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLLLDLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Degerfors IF има 6 победи, равенствата са 2, а Halmstad има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Halmstad чрез Away +0.5. По-новото нормализирано движение за двойката Degerfors IF -0.75 / Halmstad +0.75 подкрепя Degerfors IF със средна промяна 1.29 процентни пункта при 2 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Degerfors IF като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 33.3%, 22.2%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Halmstad като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 22.2%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Degerfors IF и Halmstad завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.1. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Degerfors IF като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Degerfors IF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Halmstad като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Halmstad получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.