📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L L W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W W D
Владение на топката
29%
71%
2
Общо удари
24
1
Точни удари
10
1
Неточни удари
10
2
Корнери
8
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
2
Удари в наказателното поле
15
0
Удари извън наказателното поле
9
0
Блокирани удари
4
8
Спасявания
0
6
Нарушения
12
252
Точни пасове
717
328
Общо пасове
774
11
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Orgryte IS 🟡 Равенства Hammarby FF 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Hammarby FF - Orgryte IS 8 : 1

🗓 Последни мачове: Orgryte IS

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 IFK Goteborg - Orgryte IS 1 - 0 L
25.08.2026 Eskilsminne - Orgryte IS 1 - 3 W
22.08.2026 Orgryte IS - Halmstad 1 - 1 D
16.08.2026 IF Brommapojkarna - Orgryte IS 3 - 1 L
08.08.2026 Orgryte IS - AIK Stockholm 3 - 4 L

📆 Последни мачове: Hammarby FF

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 AIK Stockholm - Hammarby FF 3 - 2 L
26.08.2026 Stockholm Internazionale - Hammarby FF 0 - 3 W
23.08.2026 Hammarby FF - Gais 2 - 0 W
16.08.2026 Kalmar FF - Hammarby FF 0 - 4 W
13.08.2026 Hammarby FF - Raków Częstochowa 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Orgryte IS и Hammarby FF е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Allsvenskan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Orgryte IS е на позиция 15 с 14 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:33. Записаната форма е LDLLW. Hammarby FF е на позиция 2 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 33:15. Записаната форма е LWWWD.

Последни резултати

Orgryte IS има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWLDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hammarby FF има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWDLDD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Orgryte IS има 0 победи, равенствата са 0, а Hammarby FF има 1 победи. Средният общ брой голове е 9. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Hammarby FF с увереност 77%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 9.41%, 13.45% и 77.14%. Разликата в моделния momentum е 67.73 пункта в полза на Hammarby FF. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.88%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 86/100, успеваемост на групата 85.50% при 476 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Orgryte IS като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.11 червени и 1.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hammarby FF като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.22 жълти, 0.11 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 33.3%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:30:03 · Заключен: 2026-09-06 13:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Orgryte IS и Hammarby FF завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Orgryte IS като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0.11 червени и 1.44 общо картона на мач. В този двубой Orgryte IS получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hammarby FF като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.22 жълти, 0.11 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Hammarby FF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:20:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.