Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Sirius - Vasteras SK FK | 4 : 1 |
| 31.08.2024 | Vasteras SK FK - Sirius | 1 : 2 |
| 20.05.2024 | Sirius - Vasteras SK FK | 0 : 0 |
| 03.02.2024 | Sirius - Vasteras SK FK | 1 : 3 |
| 29.02.2020 | Sirius - Vasteras SK FK | 0 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BK Hacken - Vasteras SK FK | 1 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Vasteras SK FK - Kalmar FF | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Enköping - Vasteras SK FK | 1 - 2 | W |
| 14.08.2026 | IF Elfsborg - Vasteras SK FK | 3 - 0 | L |
| 10.08.2026 | Vasteras SK FK - Djurgardens IF | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Sirius - Malmo FF | 0 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Friska Viljor - Sirius | 0 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Sirius - BK Hacken | 0 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Mjallby AIF - Sirius | 4 - 3 | L |
| 10.08.2026 | Sirius - IF Brommapojkarna | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Vasteras SK FK и Sirius е насрочена за 05.09.2026 15:30 в Allsvenskan. Посоченият стадион е Hitachi Energy Arena, Västerås. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vasteras SK FK е на позиция 8 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:29. Записаната форма е WDLWL. Sirius е на позиция 1 с 42 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 42:17. Записаната форма е LLLDW.
Vasteras SK FK има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLWDWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sirius има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDWWWWD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 5 директни срещи Vasteras SK FK има 2 победи, равенствата са 1, а Sirius има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vasteras SK FK -0.25 / Sirius +0.25 подкрепя Sirius със средна промяна 2.40 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 27 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Vasteras SK FK като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.11 жълти, 0.00 червени и 1.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 55.6%, 44.4%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sirius като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 55.6%, 44.4%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Vasteras SK FK и Sirius завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vasteras SK FK като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.11 жълти, 0 червени и 1.11 общо картона на мач. В този двубой Vasteras SK FK получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.89 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sirius като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Sirius получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sirius с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.4 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.