📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L L L
0
🏟 Jotun Arena , Sandefjord
✔ Краен резултат
0
W W L W W
Владение на топката
47%
53%
0.97
Очаквани голове (xG)
0.74
20
Общо удари
13
5
Точни удари
4
9
Неточни удари
6
5
Корнери
3
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
1
11
Удари в наказателното поле
9
9
Удари извън наказателното поле
4
6
Блокирани удари
3
4
Спасявания
5
19
Нарушения
20
83%
Точност на пасовете
81%
360
Точни пасове
395
434
Общо пасове
486
0.21
Предотвратени голове
0.21

🔁 Директни срещи

1
4
5
🟢 Sandefjord 🟡 Равенства Brann 🔴
Дата Мач Резултат
12.04.2026 Brann - Sandefjord 0 : 1
20.09.2025 Sandefjord - Brann 0 : 3
30.06.2025 Brann - Sandefjord 1 : 0
15.09.2024 Sandefjord - Brann 2 : 2
16.05.2024 Brann - Sandefjord 2 : 1
29.10.2023 Sandefjord - Brann 1 : 1
08.05.2023 Brann - Sandefjord 0 : 0
19.03.2023 Brann - Sandefjord 3 : 0
21.11.2021 Sandefjord - Brann 2 : 2
15.08.2021 Brann - Sandefjord 3 : 2

🗓 Последни мачове: Sandefjord

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sandefjord - Brann 0 - 0 D
23.08.2026 Eidanger - Sandefjord 0 - 15 W
16.08.2026 Sarpsborg 08 FF - Sandefjord 1 - 2 W
07.08.2026 Sandefjord - KFUM Oslo 0 - 1 L
01.08.2026 Fredrikstad - Sandefjord 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Brann

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sandefjord - Brann 0 - 0 D
27.08.2026 Brann - PAOK 3 - 2 W
23.08.2026 Fyllingen - Brann 0 - 0 D
20.08.2026 PAOK - Brann 1 - 1 D
16.08.2026 Brann - Ham-Kam 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sandefjord и Brann е насрочена за 30.08.2026 15:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Jotun Arena, Sandefjord. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sandefjord е на позиция 13 с 18 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 13:22. Записаната форма е WLLLL. Brann е на позиция 6 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е WWLWW.

Последни резултати

Sandefjord има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLDLDL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Brann има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLWWLDW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sandefjord има 1 победи, равенствата са 4, а Brann има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sandefjord -0.5 / Brann +0.5 подкрепя Brann със средна промяна 2.52 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 100/100, успеваемост на коефициентната група 100% при 6 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sandefjord като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 37.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Brann като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 50.0%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:22 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sandefjord и Brann завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.2. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sandefjord като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Sandefjord получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Brann като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Brann получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Brann с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.52 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.21. Реалният изход по пазара е под 8.5 корнера в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:22:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.