Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | Start - Aalesund | 1 : 1 |
| 23.08.2025 | Start - Aalesund | 3 : 1 |
| 24.05.2025 | Aalesund - Start | 1 : 1 |
| 21.10.2024 | Aalesund - Start | 3 : 1 |
| 06.04.2024 | Start - Aalesund | 1 : 3 |
| 01.11.2021 | Aalesund - Start | 3 : 2 |
| 30.05.2021 | Start - Aalesund | 2 : 0 |
| 30.08.2020 | Start - Aalesund | 1 : 0 |
| 29.07.2020 | Aalesund - Start | 3 : 2 |
| 26.10.2019 | Aalesund - Start | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Viking - Aalesund | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Langevag - Aalesund | 0 - 13 | W |
| 16.08.2026 | Aalesund - Valerenga | 5 - 5 | D |
| 09.08.2026 | Ham-Kam - Aalesund | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Aalesund - Tromso | 2 - 6 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Start - KFUM Oslo | 4 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Flekkefjord - Start | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Start - Fredrikstad | 0 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Start - Viking | 0 - 3 | L |
| 25.07.2026 | Kristiansund BK - Start | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Aalesund и Start е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Eliteserien. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Aalesund е на позиция 15 с 15 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 21:35. Записаната форма е DDLDL. Start е на позиция 16 с 10 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:37. Записаната форма е LLWLL.
Aalesund има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLDLDWD. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Start има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWLLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Aalesund има 5 победи, равенствата са 2, а Start има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Aalesund -1 / Start +1 подкрепя Aalesund със средна промяна 1.42 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.66% при 1102 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Aalesund като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.60 жълти, 0.00 червени и 1.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 50.0%, 20.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Start като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Aalesund и Start завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.4. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Aalesund като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.6 жълти, 0 червени и 1.6 общо картона на мач. В този двубой Aalesund получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Start като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Start получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aalesund с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.42 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.