📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W W
1
🏟 Brann Stadion , Bergen
✔ Краен резултат
2
D L L L W
Владение на топката
73%
27%
21
Общо удари
8
3
Точни удари
4
8
Неточни удари
3
11
Корнери
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
1
13
Удари в наказателното поле
6
8
Удари извън наказателното поле
2
10
Блокирани удари
1
2
Спасявания
2
11
Нарушения
8
570
Точни пасове
171
670
Общо пасове
261
5
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

7
3
0
🟢 Brann 🟡 Равенства Lillestrom 🔴
Дата Мач Резултат
09.11.2024 Brann - Lillestrom 2 : 1
12.05.2024 Lillestrom - Brann 0 : 2
01.10.2023 Lillestrom - Brann 0 : 2
11.06.2023 Brann - Lillestrom 2 : 2
20.05.2023 Brann - Lillestrom 2 : 0
11.09.2021 Lillestrom - Brann 2 : 3
30.06.2021 Brann - Lillestrom 1 : 1
01.09.2019 Lillestrom - Brann 1 : 3
23.06.2019 Brann - Lillestrom 1 : 0
07.10.2018 Brann - Lillestrom 1 : 1

🗓 Последни мачове: Brann

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sandefjord - Brann 0 - 0 D
27.08.2026 Brann - PAOK 3 - 2 W
23.08.2026 Fyllingen - Brann 0 - 0 D
20.08.2026 PAOK - Brann 1 - 1 D
16.08.2026 Brann - Ham-Kam 3 - 0 W

📆 Последни мачове: Lillestrom

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Aurskog Finstadbru - Lillestrom 0 - 3 W
30.08.2026 Lillestrom - Fredrikstad 1 - 4 L
27.08.2026 Lillestrom - Egnatia Rrogozhinë 2 - 1 W
20.08.2026 Egnatia Rrogozhinë - Lillestrom 0 - 0 D
15.08.2026 KFUM Oslo - Lillestrom 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Brann и Lillestrom е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Brann Stadion, Bergen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Brann е на позиция 6 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е WWLWW. Lillestrom е на позиция 5 с 26 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:18. Записаната форма е DLLLW.

Последни резултати

Brann има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWLWWLD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Lillestrom има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDLLLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Brann има 7 победи, равенствата са 3, а Lillestrom има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Brann -0.25 / Lillestrom +0.25 подкрепя Brann със средна промяна 3.70 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 42 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Brann като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 22.2%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lillestrom като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 66.7%, 22.2%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:12 · Заключен: 2026-09-05 17:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Brann и Lillestrom завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.3. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Brann като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Brann получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lillestrom като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Lillestrom получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Brann с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.7 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.