Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.07.2026 | Bodo/Glimt - Fredrikstad | 1 : 0 |
| 30.11.2025 | Bodo/Glimt - Fredrikstad | 5 : 0 |
| 16.07.2025 | Fredrikstad - Bodo/Glimt | 0 : 1 |
| 10.11.2024 | Bodo/Glimt - Fredrikstad | 2 : 2 |
| 01.04.2024 | Fredrikstad - Bodo/Glimt | 0 : 2 |
| 16.08.2017 | Bodo/Glimt - Fredrikstad | 4 : 0 |
| 23.04.2017 | Fredrikstad - Bodo/Glimt | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Lillestrom - Fredrikstad | 1 - 4 | W |
| 22.08.2026 | Eidsvold IF - Fredrikstad | 1 - 7 | W |
| 16.08.2026 | Fredrikstad - Kristiansund BK | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Start - Fredrikstad | 0 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Fredrikstad - Sandefjord | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bodo/Glimt - Rosenborg | 4 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Fauske Sprint - Bodo/Glimt | 0 - 5 | W |
| 25.08.2026 | Bodo/Glimt - NEC Nijmegen | 3 - 0 | W |
| 19.08.2026 | NEC Nijmegen - Bodo/Glimt | 1 - 3 | W |
| 11.08.2026 | Bodo/Glimt - Union St. Gilloise | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Fredrikstad и Bodo/Glimt е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Eliteserien. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fredrikstad е на позиция 8 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 16:27. Записаната форма е WWWLL. Bodo/Glimt е на позиция 1 с 41 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 41:11. Записаната форма е WWWWW.
Fredrikstad има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLLLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Bodo/Glimt има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWDWWW. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 7 директни срещи Fredrikstad има 0 победи, равенствата са 1, а Bodo/Glimt има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.57. Двата отбора са отбелязали в 14.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.28; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Bodo/Glimt с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 12.40%, 17.71% и 69.90%. Разликата в моделния momentum е 57.50 пункта в полза на Bodo/Glimt. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.04%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80% при 675 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Fredrikstad като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.00 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 37.5%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Bodo/Glimt като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 55.6%, 11.1%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Fredrikstad и Bodo/Glimt завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.57 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.28. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fredrikstad като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.38 жълти, 0 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Fredrikstad получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bodo/Glimt като гост беше изчислен от 9 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Bodo/Glimt получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.