Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.06.2026 | Molde - KFUM Oslo | 5 : 1 |
| 17.08.2025 | KFUM Oslo - Molde | 0 : 0 |
| 29.06.2025 | Molde - KFUM Oslo | 2 : 3 |
| 23.09.2024 | KFUM Oslo - Molde | 1 : 1 |
| 20.07.2024 | Molde - KFUM Oslo | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Valerenga - Molde | 3 - 4 | W |
| 22.08.2026 | Midsund - Molde | 0 - 11 | W |
| 16.08.2026 | Molde - Tromso | 3 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Kristiansund BK - Molde | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Molde - Sarpsborg 08 FF | 3 - 3 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Start - KFUM Oslo | 4 - 1 | L |
| 22.08.2026 | IF Ready - KFUM Oslo | 0 - 4 | W |
| 15.08.2026 | KFUM Oslo - Lillestrom | 1 - 1 | D |
| 07.08.2026 | Sandefjord - KFUM Oslo | 0 - 1 | W |
| 02.08.2026 | KFUM Oslo - Kristiansund BK | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Molde и KFUM Oslo е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Aker Stadion, Molde. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Molde е на позиция 4 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 28:22. Записаната форма е WLDWL. KFUM Oslo е на позиция 12 с 19 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:26. Записаната форма е DWWLL.
Molde има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDWLDLL. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. KFUM Oslo има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLLLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Molde има 1 победи, равенствата са 2, а KFUM Oslo има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.58; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Molde с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 70.30%, 18.70% и 11.00%. Разликата в моделния momentum е 59.30 пункта в полза на Molde. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.50%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Molde като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.11 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на KFUM Oslo като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.38 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 37.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 37.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Molde и KFUM Oslo завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.58. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Molde като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0.11 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Molde получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на KFUM Oslo като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.38 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой KFUM Oslo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 37.5% от мачовете.
От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.