Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.09.2025 | Ham-Kam - Rosenborg | 4 : 0 |
| 13.07.2025 | Rosenborg - Ham-Kam | 2 : 0 |
| 10.11.2024 | Ham-Kam - Rosenborg | 0 : 2 |
| 14.04.2024 | Rosenborg - Ham-Kam | 1 : 0 |
| 20.08.2023 | Ham-Kam - Rosenborg | 3 : 0 |
| 04.06.2023 | Rosenborg - Ham-Kam | 4 : 0 |
| 06.08.2022 | Rosenborg - Ham-Kam | 2 : 1 |
| 22.05.2022 | Ham-Kam - Rosenborg | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bodo/Glimt - Rosenborg | 4 - 2 | L |
| 22.08.2026 | National Kameratene - Rosenborg | 0 - 9 | W |
| 14.08.2026 | Rosenborg - Viking | 2 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Lillestrom - Rosenborg | 0 - 2 | W |
| 02.08.2026 | Brann - Rosenborg | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ham-Kam - Kristiansund BK | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Trysil FK - Ham-Kam | 0 - 5 | W |
| 16.08.2026 | Brann - Ham-Kam | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Ham-Kam - Aalesund | 1 - 1 | D |
| 31.07.2026 | Valerenga - Ham-Kam | 0 - 3 | W |
Предстоящата среща между Rosenborg и Ham-Kam е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Lerkendal Stadion, Trondheim. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rosenborg е на позиция 7 с 24 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:21. Записаната форма е WWLWW. Ham-Kam е на позиция 10 с 22 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:26. Записаната форма е LDWLL.
Rosenborg има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWLWWW. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Ham-Kam има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWLLLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 8 директни срещи Rosenborg има 5 победи, равенствата са 1, а Ham-Kam има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.63. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Rosenborg с увереност 71%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 71.40%, 17.68% и 10.92%. Разликата в моделния momentum е 60.48 пункта в полза на Rosenborg. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.18%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Rosenborg 0 / Ham-Kam 0 подкрепя Rosenborg със средна промяна 2.55 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 88.89% при 9 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Rosenborg като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 44.4%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ham-Kam като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 55.6%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Rosenborg и Ham-Kam завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.63 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rosenborg като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Rosenborg получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ham-Kam като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Ham-Kam получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rosenborg с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.55 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.21. Реалният изход по пазара е над 8.5 корнера в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.