Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.07.2026 | Viking - Sandefjord | 2 : 1 |
| 10.08.2025 | Sandefjord - Viking | 1 : 2 |
| 16.05.2025 | Viking - Sandefjord | 3 : 1 |
| 02.11.2024 | Viking - Sandefjord | 3 : 2 |
| 20.05.2024 | Sandefjord - Viking | 0 : 3 |
| 24.09.2023 | Viking - Sandefjord | 4 : 3 |
| 13.05.2023 | Sandefjord - Viking | 1 : 2 |
| 07.08.2022 | Sandefjord - Viking | 2 : 2 |
| 19.06.2022 | Viking - Sandefjord | 1 : 2 |
| 02.10.2021 | Viking - Sandefjord | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Sandefjord - Viking | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Sandefjord - Brann | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Eidanger - Sandefjord | 0 - 15 | W |
| 16.08.2026 | Sarpsborg 08 FF - Sandefjord | 1 - 2 | W |
| 07.08.2026 | Sandefjord - KFUM Oslo | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Sandefjord - Viking | 1 - 1 | D |
| 02.09.2026 | Brodd - Viking | 1 - 3 | W |
| 30.08.2026 | Viking - Aalesund | 2 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Viking - Dinamo Zagreb | 3 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Dinamo Zagreb - Viking | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Sandefjord и Viking е насрочена за 04.09.2026 19:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Jotun Arena, Sandefjord. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sandefjord е на позиция 13 с 18 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 13:22. Записаната форма е WLLLL. Viking е на позиция 2 с 40 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 37:14. Записаната форма е LWWDW.
Sandefjord има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLDLD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Viking има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWWDWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Sandefjord има 1 победи, равенствата са 1, а Viking има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sandefjord 0 / Viking 0 подкрепя Sandefjord със средна промяна 3.49 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 51 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Sandefjord като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.22 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Viking като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 80.0%, 50.0%, 40.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sandefjord и Viking завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.3. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sandefjord като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0.22 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Sandefjord получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.89 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Viking като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Viking получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sandefjord с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.49 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.