📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Sarpsborg Stadion , Sarpsborg
✔ Краен резултат
2
D L L W W
Владение на топката
41%
59%
18
Общо удари
9
7
Точни удари
4
8
Неточни удари
4
7
Корнери
8
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
2
15
Удари в наказателното поле
7
3
Удари извън наказателното поле
2
3
Блокирани удари
1
4
Спасявания
6
8
Нарушения
12
335
Точни пасове
511
408
Общо пасове
589
13
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Sarpsborg 08 FF 🟡 Равенства Valerenga 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 3 : 2
17.08.2025 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 4 : 0
06.04.2025 Sarpsborg 08 FF - Valerenga 1 : 1
01.02.2025 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 1 : 0
09.03.2024 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 5 : 3
05.11.2023 Sarpsborg 08 FF - Valerenga 3 : 2
16.04.2023 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 0 : 2
27.01.2023 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 4 : 1
29.10.2022 Valerenga - Sarpsborg 08 FF 3 : 3
17.07.2022 Sarpsborg 08 FF - Valerenga 0 : 1

🗓 Последни мачове: Sarpsborg 08 FF

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Tromso - Sarpsborg 08 FF 0 - 0 D
22.08.2026 Sparta Sarpsborg - Sarpsborg 08 FF 0 - 2 W
16.08.2026 Sarpsborg 08 FF - Sandefjord 1 - 2 L
08.08.2026 Viking - Sarpsborg 08 FF 2 - 1 L
02.08.2026 Molde - Sarpsborg 08 FF 3 - 3 D

📆 Последни мачове: Valerenga

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Valerenga - Molde 3 - 4 L
23.08.2026 Christiania BK - Valerenga 2 - 7 W
16.08.2026 Aalesund - Valerenga 5 - 5 D
08.08.2026 Valerenga - Bodo/Glimt 1 - 2 L
31.07.2026 Valerenga - Ham-Kam 0 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sarpsborg 08 FF и Valerenga е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Eliteserien. Посоченият стадион е Sarpsborg Stadion, Sarpsborg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sarpsborg 08 FF е на позиция 9 с 22 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 18:19. Записаната форма е LLDWD. Valerenga е на позиция 11 с 21 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:27. Записаната форма е DLLWW.

Последни резултати

Sarpsborg 08 FF има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLDWDWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Valerenga има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWWLWL. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sarpsborg 08 FF има 2 победи, равенствата са 2, а Valerenga има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sarpsborg 08 FF като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.00 червени и 1.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 62.5%, 25.0%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Valerenga като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 50.0%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:37 · Заключен: 2026-09-06 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sarpsborg 08 FF и Valerenga завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sarpsborg 08 FF като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.25 жълти, 0 червени и 1.25 общо картона на мач. В този двубой Sarpsborg 08 FF получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Valerenga като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Valerenga получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.