Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.06.2026 | Rosengård W - Djurgården | 4 : 1 |
| 11.10.2025 | Rosengård W - Djurgården | 1 : 2 |
| 27.04.2025 | Djurgården - Rosengård W | 2 : 2 |
| 09.11.2024 | Djurgården - Rosengård W | 0 : 3 |
| 10.05.2024 | Rosengård W - Djurgården | 3 : 0 |
| 06.10.2023 | Rosengård W - Djurgården | 2 : 2 |
| 14.04.2023 | Djurgården - Rosengård W | 2 : 1 |
| 31.10.2022 | Rosengård W - Djurgården | 3 : 0 |
| 15.04.2022 | Djurgården - Rosengård W | 2 : 5 |
| 06.11.2021 | Djurgården - Rosengård W | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Norrköping W - Djurgården | 0 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Djurgården - Brommapojkarna W | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Växjö - Djurgården | 2 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Djurgården - Uppsala W | 8 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Brommapojkarna W - Djurgården | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Rosengård W - Häcken | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Kristianstad - Rosengård W | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Rosengård W - Eskilstuna United | 0 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Växjö - Rosengård W | 2 - 0 | L |
| 03.08.2026 | Vittsjö - Rosengård W | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Djurgården и Rosengård W е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Damallsvenskan. Посоченият стадион е Stockholms Olympiastadion, Stockholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Djurgården е на позиция 11 с 15 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 7:22. Записаната форма е DWWLL. Rosengård W е на позиция 13 с 11 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 16:20. Записаната форма е DLLDW.
Djurgården има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLLLLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Rosengård W има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDWLDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Djurgården има 2 победи, равенствата са 2, а Rosengård W има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Djurgården -0.25 / Rosengård W +0.25 подкрепя Rosengård W със средна промяна 2.55 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 543 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Djurgården като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 25.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rosengård W като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.00 червени и 1.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 40.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Djurgården и Rosengård W завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.3. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Djurgården като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Djurgården получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rosengård W като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.4 жълти, 0 червени и 1.4 общо картона на мач. В този двубой Rosengård W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rosengård W с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.55 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 13 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.