📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Tunavallen , Eskilstuna
✔ Краен резултат
1
L L W L W
Владение на топката
51%
49%
4
Общо удари
6
1
Точни удари
1
3
Неточни удари
5
2
Корнери
5
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
0
3
🟢 Eskilstuna United 🟡 Равенства AIK 🔴
Дата Мач Резултат
24.06.2026 AIK - Eskilstuna United 1 : 0
13.08.2023 Eskilstuna United - AIK 0 : 3
27.05.2023 AIK - Eskilstuna United 6 : 0
25.09.2022 AIK - Eskilstuna United 1 : 2
12.05.2022 Eskilstuna United - AIK 1 : 0
07.07.2021 Eskilstuna United - AIK 1 : 0
27.06.2021 AIK - Eskilstuna United 0 : 2

🗓 Последни мачове: Eskilstuna United

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Uppsala W - Eskilstuna United 0 - 6 W
22.08.2026 Eskilstuna United - Växjö 0 - 1 L
15.08.2026 Rosengård W - Eskilstuna United 0 - 1 W
08.08.2026 Eskilstuna United - Kristianstad 1 - 0 W
02.08.2026 Häcken - Eskilstuna United 6 - 0 L

📆 Последни мачове: AIK

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 AIK - Kristianstad 0 - 1 L
23.08.2026 Häcken - AIK 4 - 1 L
15.08.2026 AIK - Vittsjö 1 - 2 L
07.08.2026 AIK - Brommapojkarna W 1 - 0 W
01.08.2026 Kristianstad - AIK 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Eskilstuna United и AIK е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Damallsvenskan. Посоченият стадион е Tunavallen, Eskilstuna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Eskilstuna United е на позиция 4 с 26 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 9:16. Записаната форма е WLWWL. AIK е на позиция 5 с 24 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 20:18. Записаната форма е LLWLW.

Последни резултати

Eskilstuna United има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLWDDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. AIK има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLWLWDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Eskilstuna United има 4 победи, равенствата са 0, а AIK има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.43. Двата отбора са отбелязали в 14.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Eskilstuna United 0 / AIK 0 подкрепя Eskilstuna United със средна промяна 1.55 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.61). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Eskilstuna United като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.20 жълти, 0.00 червени и 1.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 20.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 16 завършени мача (56.3% покритие). Дисциплинарният профил на AIK като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 16 завършени мача (68.8% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:02:29 · Заключен: 2026-09-05 16:03:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Eskilstuna United и AIK завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Eskilstuna United като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.2 жълти, 0 червени и 1.2 общо картона на мач. В този двубой Eskilstuna United получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на AIK като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой AIK получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Eskilstuna United с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.55 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.61. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.