📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D W D L W
Владение на топката
44%
56%
8
Общо удари
9
4
Точни удари
3
4
Неточни удари
6
7
Корнери
5
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Häcken 🟡 Равенства Malmö FF W 🔴
Дата Мач Резултат
11.05.2026 Malmö FF W - Häcken 1 : 2
01.10.2025 Malmö FF W - Häcken 0 : 3
23.03.2025 Häcken - Malmö FF W 2 : 3

🗓 Последни мачове: Häcken

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Rosengård W - Häcken 0 - 1 W
23.08.2026 Häcken - AIK 4 - 1 W
15.08.2026 Brommapojkarna W - Häcken 0 - 6 W
09.08.2026 Piteå W - Häcken 1 - 4 W
02.08.2026 Häcken - Eskilstuna United 6 - 0 W

📆 Последни мачове: Malmö FF W

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Trelleborg W - Malmö FF W 0 - 0 D
29.08.2026 Växjö - Malmö FF W 0 - 4 W
21.08.2026 Malmö FF W - Hammarby 1 - 1 D
15.08.2026 Uppsala W - Malmö FF W 0 - 6 W
08.08.2026 Eintracht Frankfurt W - Malmö FF W 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Häcken и Malmö FF W е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Damallsvenskan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Häcken е на позиция 1 с 42 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 32:10. Записаната форма е WWWWW. Malmö FF W е на позиция 3 с 26 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 22:9. Записаната форма е DWDLW.

Последни резултати

Häcken има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWWL. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Malmö FF W има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDLWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Häcken има 2 победи, равенствата са 0, а Malmö FF W има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.65; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Häcken 0 / Malmö FF W 0 подкрепя Malmö FF W със средна промяна 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 79.49% при 585 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Häcken като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 16 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Malmö FF W като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:06 · Заключен: 2026-09-06 14:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Häcken и Malmö FF W завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.65. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Häcken като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Häcken получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Malmö FF W като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Malmö FF W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Malmö FF W с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:21:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.