Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.07.2026 | Norrköping W - Hammarby | 0 : 4 |
| 02.11.2025 | Hammarby - Norrköping W | 4 : 0 |
| 22.06.2025 | Norrköping W - Hammarby | 2 : 2 |
| 21.05.2025 | Hammarby - Norrköping W | 2 : 0 |
| 29.06.2024 | Norrköping W - Hammarby | 0 : 3 |
| 08.05.2024 | Hammarby - Norrköping W | 2 : 0 |
| 11.11.2023 | Norrköping W - Hammarby | 0 : 2 |
| 02.06.2023 | Hammarby - Norrköping W | 2 : 1 |
| 21.09.2022 | Norrköping W - Hammarby | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hammarby - Vittsjö | 3 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Malmö FF W - Hammarby | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Hammarby - Piteå W | 5 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Juventus W - Hammarby | 3 - 1 | L |
| 05.08.2026 | Hammarby - Apolonia Fier W | 4 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Norrköping W - Djurgården | 0 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Vittsjö - Norrköping W | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Norrköping W - Kristianstad | 0 - 5 | L |
| 01.08.2026 | Uppsala W - Norrköping W | 0 - 4 | W |
| 25.07.2026 | Norrköping W - Hammarby | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Hammarby и Norrköping W е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Damallsvenskan. Посоченият стадион е Hammarby IP, Stockholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hammarby е на позиция 2 с 38 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 31:6. Записаната форма е DWWWD. Norrköping W е на позиция 12 с 13 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 14:17. Записаната форма е DLWLD.
Hammarby има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWWDWL. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Norrköping W има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLDDDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Hammarby има 8 победи, равенствата са 1, а Norrköping W има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.78. Двата отбора са отбелязали в 22.2% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Hammarby с увереност 78%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 77.82%, 15.18% и 7.00%. Разликата в моделния momentum е 70.82 пункта в полза на Hammarby. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.95%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hammarby 0 / Norrköping W 0 подкрепя Norrköping W със средна промяна 1.87 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Hammarby като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 60.0%, 40.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 16 завършени мача (56.3% покритие). Дисциплинарният профил на Norrköping W като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 16 завършени мача (81.3% покритие).
Срещата между Hammarby и Norrköping W завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 17 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 17 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Hammarby като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Hammarby получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Norrköping W като гост беше изчислен от 6 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Norrköping W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Norrköping W с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.87 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.