Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | Brommapojkarna W - Kristianstad | 3 : 2 |
| 20.09.2025 | Brommapojkarna W - Kristianstad | 1 : 2 |
| 14.06.2025 | Kristianstad - Brommapojkarna W | 2 : 2 |
| 28.09.2024 | Kristianstad - Brommapojkarna W | 2 : 0 |
| 25.05.2024 | Brommapojkarna W - Kristianstad | 1 : 3 |
| 01.10.2023 | Brommapojkarna W - Kristianstad | 0 : 0 |
| 08.05.2023 | Kristianstad - Brommapojkarna W | 4 : 1 |
| 12.06.2022 | Brommapojkarna W - Kristianstad | 1 : 2 |
| 08.05.2022 | Kristianstad - Brommapojkarna W | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AIK - Kristianstad | 0 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Kristianstad - Rosengård W | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Norrköping W - Kristianstad | 0 - 5 | W |
| 08.08.2026 | Eskilstuna United - Kristianstad | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Kristianstad - AIK | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Brommapojkarna W - Piteå W | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Djurgården - Brommapojkarna W | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Brommapojkarna W - Häcken | 0 - 6 | L |
| 07.08.2026 | AIK - Brommapojkarna W | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Brommapojkarna W - Djurgården | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Kristianstad и Brommapojkarna W е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Damallsvenskan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kristianstad е на позиция 6 с 22 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 21:23. Записаната форма е DWLWL. Brommapojkarna W е на позиция 10 с 16 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 0 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:24. Записаната форма е DLLWL.
Kristianstad има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLWDLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Brommapojkarna W има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWLLWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи Kristianstad има 6 победи, равенствата са 2, а Brommapojkarna W има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.44. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 77.8%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).
Дисциплинарният профил на Kristianstad като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.00 червени и 1.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 40.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 16 завършени мача (56.3% покритие). Дисциплинарният профил на Brommapojkarna W като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 0.71 жълти, 0.00 червени и 0.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 71.4%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Kristianstad и Brommapojkarna W завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.44 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kristianstad като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.4 жълти, 0 червени и 1.4 общо картона на мач. В този двубой Kristianstad получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Brommapojkarna W като гост беше изчислен от 7 мача със средно 0.71 жълти, 0 червени и 0.71 общо картона на мач. В този двубой Brommapojkarna W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 0.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.