Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Uppsala W - Vittsjö | 3 : 0 |
| 17.09.2023 | Uppsala W - Vittsjö | 1 : 2 |
| 07.05.2023 | Vittsjö - Uppsala W | 1 : 0 |
| 05.09.2020 | Uppsala W - Vittsjö | 0 : 1 |
| 29.07.2020 | Vittsjö - Uppsala W | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hammarby - Vittsjö | 3 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Vittsjö - Norrköping W | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | AIK - Vittsjö | 1 - 2 | W |
| 03.08.2026 | Vittsjö - Rosengård W | 1 - 1 | D |
| 27.07.2026 | Vittsjö - Malmö FF W | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Uppsala W - Eskilstuna United | 0 - 6 | L |
| 23.08.2026 | Piteå W - Uppsala W | 5 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Uppsala W - Malmö FF W | 0 - 6 | L |
| 08.08.2026 | Djurgården - Uppsala W | 8 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Uppsala W - Norrköping W | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Vittsjö и Uppsala W е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Damallsvenskan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vittsjö е на позиция 7 с 22 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:14. Записаната форма е DWDWD. Uppsala W е на позиция 14 с 6 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 12:28. Записаната форма е LLLLL.
Vittsjö има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWDWDLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Uppsala W има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 4.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 5 директни срещи Vittsjö има 4 победи, равенствата са 0, а Uppsala W има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.47; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Vittsjö с увереност 90%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 89.84%, 7.86% и 2.30%. Разликата в моделния momentum е 87.54 пункта в полза на Vittsjö. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.05 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.67%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 3).
Дисциплинарният профил на Vittsjö като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 16 завършени мача (68.8% покритие). Дисциплинарният профил на Uppsala W като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.00 червени и 1.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 16 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Vittsjö и Uppsala W завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.47. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vittsjö като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Vittsjö получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Uppsala W като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.25 жълти, 0 червени и 1.25 общо картона на мач. В този двубой Uppsala W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 3. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.