Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.05.2026 | Vittsjö - Djurgården | 1 : 0 |
| 17.08.2025 | Djurgården - Vittsjö | 1 : 1 |
| 18.04.2025 | Vittsjö - Djurgården | 1 : 2 |
| 09.03.2025 | Djurgården - Vittsjö | 2 : 0 |
| 08.09.2024 | Vittsjö - Djurgården | 0 : 0 |
| 13.05.2024 | Djurgården - Vittsjö | 2 : 1 |
| 09.07.2023 | Vittsjö - Djurgården | 5 : 1 |
| 29.05.2023 | Djurgården - Vittsjö | 0 : 3 |
| 12.09.2022 | Djurgården - Vittsjö | 0 : 3 |
| 20.04.2022 | Vittsjö - Djurgården | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Djurgården - Vittsjö | 2 - 0 | W |
| 24.10.2026 | Hammarby - Djurgården | 3 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Djurgården - Piteå W | 3 - 2 | W |
| 04.10.2026 | Djurgården - AIK | 2 - 1 | W |
| 30.09.2026 | Älvsjö AIK W - Djurgården | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Djurgården - Vittsjö | 2 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Vittsjö - Piteå W | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Rosengård W - Vittsjö | 2 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Vittsjö - Eskilstuna United | 2 - 0 | W |
| 29.09.2026 | Jitex W - Vittsjö | 1 - 5 | W |
Предстоящата среща между Djurgården и Vittsjö е насрочена за 31.10.2026 13:00 в Damallsvenskan. Посоченият стадион е Stockholms Olympiastadion, Stockholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Djurgården има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Vittsjö има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWDLWLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Djurgården има 3 победи, равенствата са 2, а Vittsjö има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Djurgården -1.5 / Vittsjö +1.5 подкрепя Vittsjö със средна промяна 2.53 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Djurgården като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 12.5%, 12.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 23 завършени мача (82.6% покритие). Дисциплинарният профил на Vittsjö като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.22 жълти, 0.00 червени и 1.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 23 завършени мача (78.3% покритие).
Срещата между Djurgården и Vittsjö завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Djurgården като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Djurgården получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vittsjö като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.22 жълти, 0 червени и 1.22 общо картона на мач. В този двубой Vittsjö получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vittsjö с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.53 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.