Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.05.2026 | SJK - AC Oulu | 0 : 1 |
| 31.01.2026 | AC Oulu - SJK | 3 : 0 |
| 24.06.2025 | AC Oulu - SJK | 2 : 0 |
| 31.05.2025 | AC Oulu - SJK | 2 : 2 |
| 23.04.2025 | SJK - AC Oulu | 3 : 1 |
| 26.02.2025 | SJK - AC Oulu | 1 : 1 |
| 08.07.2024 | AC Oulu - SJK | 1 : 2 |
| 03.07.2024 | SJK - AC Oulu | 2 : 0 |
| 06.04.2024 | SJK - AC Oulu | 2 : 1 |
| 03.02.2024 | SJK - AC Oulu | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | FF Jaro - AC Oulu | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | AC Oulu - Inter Turku | 2 - 3 | L |
| 09.08.2026 | AC Oulu - HJK Helsinki | 0 - 1 | L |
| 02.08.2026 | AC Oulu - Ilves | 1 - 0 | W |
| 25.07.2026 | Mariehamn - AC Oulu | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | SJK - Lahti | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Mariehamn - SJK | 2 - 0 | L |
| 07.08.2026 | SJK - Gnistan | 2 - 2 | D |
| 03.08.2026 | SJK - HJK Helsinki | 3 - 0 | W |
| 24.07.2026 | FF Jaro - SJK | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между AC Oulu и SJK е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Veikkausliiga. Посоченият стадион е Raatin stadion, Oulu. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
AC Oulu е на позиция 6 с 33 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:21. Записаната форма е WLLWD. SJK е на позиция 10 с 18 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 22:27. Записаната форма е LLDWL.
AC Oulu има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDLLDLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. SJK има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLLWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи AC Oulu има 4 победи, равенствата са 2, а SJK има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.07% при 577 наблюдения).
Дисциплинарният профил на AC Oulu като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.22 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 44.4%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на SJK като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между AC Oulu и SJK завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на AC Oulu като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.22 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой AC Oulu получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на SJK като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой SJK получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.