Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.04.2026 | Turku PS - Gnistan | 1 : 1 |
| 14.02.2026 | Turku PS - Gnistan | 0 : 2 |
| 16.03.2024 | Turku PS - Gnistan | 2 : 0 |
| 17.09.2023 | Gnistan - Turku PS | 2 : 0 |
| 23.07.2023 | Gnistan - Turku PS | 0 : 3 |
| 13.05.2023 | Turku PS - Gnistan | 0 : 2 |
| 03.09.2022 | Turku PS - Gnistan | 5 : 0 |
| 22.06.2022 | Gnistan - Turku PS | 0 : 1 |
| 02.10.2021 | Gnistan - Turku PS | 1 : 2 |
| 15.09.2021 | Turku PS - Gnistan | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | HJK Helsinki - Gnistan | 2 - 3 | W |
| 17.08.2026 | Gnistan - Ilves | 3 - 2 | W |
| 07.08.2026 | SJK - Gnistan | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Gnistan - KuPS | 0 - 1 | L |
| 26.07.2026 | Inter Turku - Gnistan | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Turku PS - Inter Turku | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | VPS - Turku PS | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | KuPS - Turku PS | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Turku PS - Mariehamn | 3 - 0 | W |
| 26.07.2026 | HJK Helsinki - Turku PS | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Gnistan и Turku PS е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Veikkausliiga. Посоченият стадион е Mustapekka Areena, Helsinki. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gnistan е на позиция 3 с 35 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:22. Записаната форма е WWDLW. Turku PS е на позиция 7 с 30 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 23:20. Записаната форма е DWDWL.
Gnistan има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWWWLDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Turku PS има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWLLWLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Gnistan има 3 победи, равенствата са 1, а Turku PS има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Gnistan -0.25 / Turku PS +0.25 подкрепя Turku PS със средна промяна 1.97 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.64% при 2070 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Gnistan като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие). Дисциплинарният профил на Turku PS като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.00 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 66.7%, 44.4%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).
Срещата между Gnistan и Turku PS завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Gnistan като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Gnistan получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Turku PS като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Turku PS получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Turku PS с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.97 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.