📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L W
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W W L W
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Ilves 🟡 Равенства HJK Helsinki 🔴
Дата Мач Резултат
01.07.2026 HJK Helsinki - Ilves 2 : 1
16.05.2026 HJK Helsinki - Ilves 2 : 2
30.10.2025 Ilves - HJK Helsinki 3 : 1
29.09.2025 HJK Helsinki - Ilves 2 : 2
11.08.2025 HJK Helsinki - Ilves 5 : 1
05.04.2025 Ilves - HJK Helsinki 3 : 2
28.09.2024 HJK Helsinki - Ilves 0 : 1
06.07.2024 Ilves - HJK Helsinki 3 : 0
25.05.2024 HJK Helsinki - Ilves 1 : 1
22.07.2023 HJK Helsinki - Ilves 1 : 0

🗓 Последни мачове: Ilves

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Ilves - VPS 0 - 1 L
17.08.2026 Gnistan - Ilves 3 - 2 L
13.08.2026 Ilves - HNK Rijeka 1 - 1 D
09.08.2026 Ilves - Mariehamn 2 - 0 W
06.08.2026 HNK Rijeka - Ilves 1 - 0 L

📆 Последни мачове: HJK Helsinki

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 HJK Helsinki - Gnistan 2 - 3 L
16.08.2026 HJK Helsinki - FF Jaro 3 - 0 W
13.08.2026 Motherwell - HJK Helsinki 2 - 0 L
09.08.2026 AC Oulu - HJK Helsinki 0 - 1 W
06.08.2026 HJK Helsinki - Motherwell 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ilves и HJK Helsinki е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Veikkausliiga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Ilves е на позиция 9 с 25 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:31. Записаната форма е LLWLW. HJK Helsinki е на позиция 4 с 34 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:23. Записаната форма е LWWLW.

Последни резултати

Ilves има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLWWLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. HJK Helsinki има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDLWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Ilves има 4 победи, равенствата са 3, а HJK Helsinki има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.64% при 2070 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ilves като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 11.1%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на HJK Helsinki като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).

Генериран: 2026-08-30 23:06:02 · Заключен: 2026-08-31 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ilves и HJK Helsinki завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Ilves като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Ilves получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на HJK Helsinki като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой HJK Helsinki получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 20:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.