📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W D W L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L W D W W
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
4
5
🟢 Inter Turku 🟡 Равенства KuPS 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 KuPS - Inter Turku 1 : 1
02.11.2025 KuPS - Inter Turku 3 : 2
05.10.2025 Inter Turku - KuPS 0 : 3
17.08.2025 KuPS - Inter Turku 2 : 1
05.04.2025 Inter Turku - KuPS 1 : 1
21.09.2024 Inter Turku - KuPS 1 : 2
01.09.2024 KuPS - Inter Turku 1 : 2
19.04.2024 Inter Turku - KuPS 1 : 1
30.03.2024 Inter Turku - KuPS 2 : 2
23.09.2023 Inter Turku - KuPS 0 : 1

🗓 Последни мачове: Inter Turku

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 FC Copenhagen - Inter Turku 4 - 1 L
23.08.2026 Turku PS - Inter Turku 0 - 0 D
20.08.2026 Inter Turku - FC Copenhagen 0 - 0 D
16.08.2026 AC Oulu - Inter Turku 2 - 3 W
13.08.2026 FC Vaduz - Inter Turku 2 - 2 D

📆 Последни мачове: KuPS

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 KuPS - Shamrock Rovers 1 - 0 W
23.08.2026 KuPS - Mariehamn 2 - 4 L
20.08.2026 Shamrock Rovers - KuPS 1 - 1 D
16.08.2026 Lahti - KuPS 1 - 2 W
13.08.2026 Universitatea Craiova - KuPS 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Inter Turku и KuPS е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Veikkausliiga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Inter Turku е на позиция 2 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 25:14. Записаната форма е DWDWL. KuPS е на позиция 1 с 43 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 33:16. Записаната форма е LWDWW.

Последни резултати

Inter Turku има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWDDWWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. KuPS има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLDDWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Inter Turku има 1 победи, равенствата са 4, а KuPS има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Inter Turku като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.13 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на KuPS като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 50.0%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-08-30 23:10:05 · Заключен: 2026-08-31 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Inter Turku и KuPS завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Inter Turku като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.13 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Inter Turku получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на KuPS като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.25 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой KuPS получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 20:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.