📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W L L
0
🏟 Lemonsoft Stadion , Vaasa
✔ Краен резултат
1
W L D W L
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 VPS 🟡 Равенства Lahti 🔴
Дата Мач Резултат
18.05.2026 Lahti - VPS 1 : 1
25.08.2024 Lahti - VPS 0 : 0
03.05.2024 VPS - Lahti 3 : 0
18.08.2023 Lahti - VPS 0 : 2
05.04.2023 VPS - Lahti 0 : 0
28.09.2022 Lahti - VPS 0 : 2
20.08.2022 VPS - Lahti 2 : 3
08.04.2022 Lahti - VPS 0 : 5
20.09.2019 VPS - Lahti 1 : 2
20.07.2019 VPS - Lahti 1 : 1

🗓 Последни мачове: VPS

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Ilves - VPS 0 - 1 W
14.08.2026 VPS - Turku PS 1 - 3 L
08.08.2026 FF Jaro - VPS 1 - 3 W
02.08.2026 VPS - Inter Turku 0 - 1 L
25.07.2026 KuPS - VPS 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Lahti

Дата Мач Резултат Изх.
21.08.2026 SJK - Lahti 1 - 2 W
16.08.2026 Lahti - KuPS 1 - 2 L
09.08.2026 Inter Turku - Lahti 0 - 0 D
01.08.2026 Lahti - FF Jaro 2 - 0 W
26.07.2026 Ilves - Lahti 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между VPS и Lahti е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Veikkausliiga. Посоченият стадион е Lemonsoft Stadion, Vaasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

VPS е на позиция 5 с 33 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:17. Записаната форма е WLWLL. Lahti е на позиция 8 с 29 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:16. Записаната форма е WLDWL.

Последни резултати

VPS има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLLWWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Lahti има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLWWWDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи VPS има 4 победи, равенствата са 4, а Lahti има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка VPS -0.5 / Lahti +0.5 подкрепя VPS със средна промяна 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на VPS като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 66.7%, 55.6%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lahti като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 87.5%, 50.0%, 37.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 23:30:04 · Заключен: 2026-08-31 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между VPS и Lahti завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на VPS като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой VPS получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lahti като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.5 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Lahti получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше VPS с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 20:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.