📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W L W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W W W
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 hodd 🟡 Равенства Stabaek 🔴
Дата Мач Резултат
27.07.2026 Stabaek - hodd 6 : 0
25.10.2025 hodd - Stabaek 1 : 3
31.03.2025 Stabaek - hodd 1 : 1

🗓 Последни мачове: hodd

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 hodd - Stabaek 2 - 1 W
26.08.2026 Stromsgodset - hodd 3 - 1 L
22.08.2026 Spjelkavik - hodd 1 - 2 W
16.08.2026 hodd - Strommen 4 - 3 W
09.08.2026 Sandnes ULF - hodd 3 - 4 W

📆 Последни мачове: Stabaek

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 hodd - Stabaek 2 - 1 L
26.08.2026 Stabaek - Ranheim 4 - 2 W
22.08.2026 Heming - Stabaek 0 - 2 W
16.08.2026 Egersund - Stabaek 0 - 4 W
08.08.2026 Stabaek - Lyn 4 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между hodd и Stabaek е насрочена за 30.08.2026 15:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

hodd е на позиция 5 с 30 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:26. Записаната форма е WWWLW. Stabaek е на позиция 1 с 39 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 40:16. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

hodd има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLWWDL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Stabaek има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWLW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи hodd има 0 победи, равенствата са 1, а Stabaek има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Stabaek (X2) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.23%, 21.09% и 59.69%. Разликата в моделния momentum е 40.46 пункта в полза на Stabaek. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.69%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка hodd -0.5 / Stabaek +0.5 подкрепя Stabaek със средна промяна 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, Unibet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.12% при 664 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на hodd като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие). Дисциплинарният профил на Stabaek като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:22 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между hodd и Stabaek завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на hodd като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой hodd получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stabaek като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Stabaek получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stabaek с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.