📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W W
4
🏟 Gjemselund Stadion , Kongsvinger
✔ Краен резултат
4
W L W D W
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
1
🟢 Kongsvinger 🟡 Равенства Lyn 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Lyn - Kongsvinger 0 : 3
25.10.2025 Lyn - Kongsvinger 0 : 1
24.05.2025 Kongsvinger - Lyn 2 : 1
15.02.2025 Kongsvinger - Lyn 2 : 3
17.11.2024 Lyn - Kongsvinger 1 : 2
11.08.2024 Kongsvinger - Lyn 1 : 1
07.04.2024 Lyn - Kongsvinger 1 : 1

🗓 Последни мачове: Kongsvinger

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kongsvinger - Lyn 4 - 4 D
26.08.2026 ODD Ballklubb - Kongsvinger 0 - 1 W
22.08.2026 Skreia - Kongsvinger 2 - 14 W
16.08.2026 Kongsvinger - Haugesund 3 - 2 W
09.08.2026 Asane - Kongsvinger 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Lyn

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kongsvinger - Lyn 4 - 4 D
26.08.2026 Asane - Lyn 1 - 2 W
22.08.2026 SF Grei - Lyn 0 - 4 W
15.08.2026 Lyn - ODD Ballklubb 5 - 1 W
08.08.2026 Stabaek - Lyn 4 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kongsvinger и Lyn е насрочена за 30.08.2026 15:00 в 1. Division. Посоченият стадион е Gjemselund Stadion, Kongsvinger. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kongsvinger е на позиция 2 с 39 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 43:25. Записаната форма е WWLWW. Lyn е на позиция 12 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 21:33. Записаната форма е WLWDW.

Последни резултати

Kongsvinger има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWWLDW. Средните стойности са 4 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Lyn има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDWLLL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Kongsvinger има 4 победи, равенствата са 2, а Lyn има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Kongsvinger с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.64%, 20.21% и 19.15%. Разликата в моделния momentum е 41.49 пункта в полза на Kongsvinger. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.04%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.52% при 293 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kongsvinger като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.00 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие). Дисциплинарният профил на Lyn като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.00 червени и 1.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:23 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kongsvinger и Lyn завърши при резултат 4:4. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kongsvinger като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Kongsvinger получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lyn като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0 червени и 1.57 общо картона на мач. В този двубой Lyn получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.