📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L L L
3
🏟
✔ Краен резултат
5
L D W D L
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 Ranheim 🟡 Равенства ODD Ballklubb 🔴
Дата Мач Резултат
25.05.2026 ODD Ballklubb - Ranheim 3 : 1
18.10.2025 ODD Ballklubb - Ranheim 1 : 1
26.07.2025 Ranheim - ODD Ballklubb 3 : 1
20.10.2019 Ranheim - ODD Ballklubb 4 : 1
16.05.2019 ODD Ballklubb - Ranheim 1 : 0
07.10.2018 ODD Ballklubb - Ranheim 2 : 0
13.05.2018 Ranheim - ODD Ballklubb 3 : 1

🗓 Последни мачове: Ranheim

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Ranheim - ODD Ballklubb 3 - 5 L
26.08.2026 Stabaek - Ranheim 4 - 2 L
22.08.2026 Steinkjer - Ranheim 0 - 6 W
15.08.2026 Ranheim - Stromsgodset 1 - 3 L
09.08.2026 Strommen - Ranheim 1 - 4 W

📆 Последни мачове: ODD Ballklubb

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Ranheim - ODD Ballklubb 3 - 5 W
26.08.2026 ODD Ballklubb - Kongsvinger 0 - 1 L
22.08.2026 Teie - ODD Ballklubb 0 - 10 W
15.08.2026 Lyn - ODD Ballklubb 5 - 1 L
10.08.2026 Moss - ODD Ballklubb 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ranheim и ODD Ballklubb е насрочена за 30.08.2026 15:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Ranheim е на позиция 9 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 39:41. Записаната форма е LWLLL. ODD Ballklubb е на позиция 6 с 29 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 31:20. Записаната форма е LDWDL.

Последни резултати

Ranheim има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLLLWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. ODD Ballklubb има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWDLDDL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Ranheim има 3 победи, равенствата са 1, а ODD Ballklubb има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Ranheim -1 / ODD Ballklubb +1 подкрепя Ranheim със средна промяна 12.87 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 24 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83% при 447 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 100/100, успеваемост на коефициентната група 100% при 6 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ranheim като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие). Дисциплинарният профил на ODD Ballklubb като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:23 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ranheim и ODD Ballklubb завърши при резултат 3:5. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 6. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Ranheim като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Ranheim получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на ODD Ballklubb като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой ODD Ballklubb получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ranheim с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 12.87 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:5 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.