📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L W W
0
🏟 NAMMO stadion , Raufoss
✔ Краен резултат
3
L L L L D
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
6
2
🟢 Raufoss 🟡 Равенства Sandnes ULF 🔴
Дата Мач Резултат
27.06.2026 Sandnes ULF - Raufoss 3 : 0
15.02.2026 Raufoss - Sandnes ULF 0 : 0
02.10.2024 Raufoss - Sandnes ULF 1 : 1
15.04.2024 Sandnes ULF - Raufoss 2 : 0
24.09.2023 Raufoss - Sandnes ULF 1 : 1
22.04.2023 Sandnes ULF - Raufoss 0 : 0
31.07.2022 Raufoss - Sandnes ULF 1 : 1
04.07.2022 Sandnes ULF - Raufoss 1 : 4
11.09.2021 Raufoss - Sandnes ULF 1 : 0
12.06.2021 Sandnes ULF - Raufoss 1 : 1

🗓 Последни мачове: Raufoss

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Raufoss - Sandnes ULF 0 - 3 L
26.08.2026 Strommen - Raufoss 3 - 1 L
21.08.2026 Ridabu - Raufoss 0 - 4 W
16.08.2026 Raufoss - Asane 1 - 2 L
09.08.2026 Haugesund - Raufoss 7 - 2 L

📆 Последни мачове: Sandnes ULF

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Raufoss - Sandnes ULF 0 - 3 W
26.08.2026 Varhaug - Sandnes ULF 2 - 3 W
22.08.2026 Sandnes ULF - Bryne 0 - 1 L
16.08.2026 Sogndal - Sandnes ULF 2 - 0 L
09.08.2026 Sandnes ULF - hodd 3 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Raufoss и Sandnes ULF е насрочена за 30.08.2026 15:00 в 1. Division. Посоченият стадион е NAMMO stadion, Raufoss. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Raufoss е на позиция 15 с 16 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 19:34. Записаната форма е LLLWW. Sandnes ULF е на позиция 11 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:28. Записаната форма е LLLLD.

Последни резултати

Raufoss има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWWLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Sandnes ULF има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Raufoss има 2 победи, равенствата са 6, а Sandnes ULF има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Raufoss -1 / Sandnes ULF +1 подкрепя Sandnes ULF със средна промяна 2.81 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 27 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 100/100, успеваемост на коефициентната група 100% при 6 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Raufoss като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на Sandnes ULF като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 11.1%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:23 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Raufoss и Sandnes ULF завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.9 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Raufoss като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Raufoss получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sandnes ULF като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Sandnes ULF получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sandnes ULF с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.81 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.