Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Stromsgodset - Sogndal | 3 : 0 |
| 29.10.2017 | Stromsgodset - Sogndal | 4 : 1 |
| 17.04.2017 | Sogndal - Stromsgodset | 1 : 1 |
| 23.10.2016 | Sogndal - Stromsgodset | 0 : 1 |
| 16.04.2016 | Stromsgodset - Sogndal | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sogndal - Stromsgodset | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Moss - Sogndal | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Fjøra - Sogndal | 0 - 8 | W |
| 16.08.2026 | Sogndal - Sandnes ULF | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Sogndal - Bryne | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sogndal - Stromsgodset | 2 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Stromsgodset - hodd | 3 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Modum FK - Stromsgodset | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Ranheim - Stromsgodset | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | Stromsgodset - Egersund | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Sogndal и Stromsgodset е насрочена за 30.08.2026 15:00 в 1. Division. Посоченият стадион е Fosshaugane Campus, Sogndal. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sogndal е на позиция 10 с 21 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 30:41. Записаната форма е WLLWL. Stromsgodset е на позиция 4 с 35 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 44:23. Записаната форма е WLWDL.
Sogndal има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLWLWLL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Stromsgodset има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDLDDWW. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 5 директни срещи Sogndal има 0 победи, равенствата са 1, а Stromsgodset има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Stromsgodset с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.15%, 20.21% и 60.64%. Разликата в моделния momentum е 41.49 пункта в полза на Stromsgodset. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.04%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sogndal 0 / Stromsgodset 0 подкрепя Stromsgodset със средна промяна 6.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 26 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83% при 447 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Sogndal като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на Stromsgodset като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.00 червени и 1.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 28.6%, 14.3%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие).
Срещата между Sogndal и Stromsgodset завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sogndal като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Sogndal получи 3 жълти и 2 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stromsgodset като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0 червени и 1.57 общо картона на мач. В този двубой Stromsgodset получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stromsgodset с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.