📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L W L L
2
🏟 Åsane Arena , Bergen
✔ Краен резултат
2
W L W W W
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Asane 🟡 Равенства hodd 🔴
Дата Мач Резултат
01.05.2026 hodd - Asane 1 : 0
21.03.2026 Asane - hodd 0 : 1
18.10.2025 hodd - Asane 3 : 3
26.07.2025 Asane - hodd 2 : 2
15.03.2025 hodd - Asane 2 : 3
24.03.2024 Asane - hodd 2 : 0
17.09.2023 Asane - hodd 1 : 0
22.04.2023 hodd - Asane 1 : 1
18.09.2016 Asane - hodd 1 : 1
26.06.2016 hodd - Asane 3 : 0

🗓 Последни мачове: Asane

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Egersund - Asane 2 - 2 D
26.08.2026 Asane - Lyn 1 - 2 L
22.08.2026 Arna-Bjørnar - Asane 0 - 1 W
16.08.2026 Raufoss - Asane 1 - 2 W
09.08.2026 Asane - Kongsvinger 1 - 2 L

📆 Последни мачове: hodd

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 hodd - Stabaek 2 - 1 W
26.08.2026 Stromsgodset - hodd 3 - 1 L
22.08.2026 Spjelkavik - hodd 1 - 2 W
16.08.2026 hodd - Strommen 4 - 3 W
09.08.2026 Sandnes ULF - hodd 3 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Asane и hodd е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Division. Посоченият стадион е Åsane Arena, Bergen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Asane е на позиция 15 с 18 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:37. Записаната форма е DLWLL. hodd е на позиция 5 с 33 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:26. Записаната форма е WLWWW.

Последни резултати

Asane има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLLDLWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. hodd има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWWLWWD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Asane има 3 победи, равенствата са 4, а hodd има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Asane като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.22 жълти, 0.00 червени и 3.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 77.8%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на hodd като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:02:30 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Asane и hodd завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Asane като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.22 жълти, 0 червени и 3.22 общо картона на мач. В този двубой Asane получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на hodd като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой hodd получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:22:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.