Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Sogndal - Haugesund | 5 : 1 |
| 17.09.2017 | Sogndal - Haugesund | 0 : 1 |
| 07.05.2017 | Haugesund - Sogndal | 0 : 0 |
| 31.07.2016 | Haugesund - Sogndal | 0 : 1 |
| 08.04.2016 | Sogndal - Haugesund | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bryne - Haugesund | 0 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Haugesund - Egersund | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Vard - Haugesund | 3 - 4 | W |
| 16.08.2026 | Kongsvinger - Haugesund | 3 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Haugesund - Raufoss | 7 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sogndal - Stromsgodset | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Moss - Sogndal | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Fjøra - Sogndal | 0 - 8 | W |
| 16.08.2026 | Sogndal - Sandnes ULF | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Sogndal - Bryne | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Haugesund и Sogndal е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Haugesund е на позиция 1 с 43 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 48:31. Записаната форма е WWLWW. Sogndal е на позиция 12 с 22 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 30:41. Записаната форма е LDWLL.
Haugesund има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWLWWL. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Sogndal има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWLLWLWL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 5 директни срещи Haugesund има 1 победи, равенствата са 1, а Sogndal има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Haugesund с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 69.08%, 17.11% и 13.82%. Разликата в моделния momentum е 55.26 пункта в полза на Haugesund. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Haugesund +0.25 / Sogndal -0.25 подкрепя Haugesund със средна промяна 2.37 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 41, оценка 88/100, успеваемост на групата 88.04% при 92 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Haugesund като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sogndal като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.00 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Haugesund и Sogndal завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Haugesund като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Haugesund получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sogndal като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Sogndal получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Haugesund с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.37 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 41. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.