📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L W W
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
4
2
🟢 Lyn 🟡 Равенства Egersund 🔴
Дата Мач Резултат
20.05.2026 Egersund - Lyn 0 : 0
15.11.2025 Egersund - Lyn 3 : 2
19.08.2025 Lyn - Egersund 1 : 1
26.07.2025 Egersund - Lyn 0 : 0
02.10.2024 Lyn - Egersund 2 : 1
04.05.2024 Egersund - Lyn 1 : 1
12.08.2023 Lyn - Egersund 2 : 1
23.04.2023 Egersund - Lyn 2 : 1

🗓 Последни мачове: Lyn

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kongsvinger - Lyn 4 - 4 D
26.08.2026 Asane - Lyn 1 - 2 W
22.08.2026 SF Grei - Lyn 0 - 4 W
15.08.2026 Lyn - ODD Ballklubb 5 - 1 W
08.08.2026 Stabaek - Lyn 4 - 3 L

📆 Последни мачове: Egersund

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Egersund - Asane 2 - 2 D
26.08.2026 Haugesund - Egersund 3 - 0 L
22.08.2026 Våg - Egersund 2 - 5 W
16.08.2026 Egersund - Stabaek 0 - 4 L
09.08.2026 Stromsgodset - Egersund 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lyn и Egersund е насрочена за 06.09.2026 15:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lyn е на позиция 9 с 24 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 21:33. Записаната форма е DWWLW. Egersund е на позиция 8 с 27 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 29:28. Записаната форма е DLLWW.

Последни резултати

Lyn има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLWDWLL. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Egersund има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWWDWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Lyn има 2 победи, равенствата са 4, а Egersund има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lyn -0.25 / Egersund +0.25 подкрепя Lyn със средна промяна 5.81 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 29 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.09% при 683 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Lyn като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.11 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие). Дисциплинарният профил на Egersund като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:37 · Заключен: 2026-09-06 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lyn и Egersund завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Lyn като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0.11 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Lyn получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Egersund като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Egersund получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lyn с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.81 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.